Czasowniki frazowe, Idiomy, Kolokacje – jesienne nowości

FISZKI Czasowniki, kolokacje, idiomy

Czasowniki frazowe, Idiomy, Kolokacje… niektórzy z Was mogą zareagować stwierdzeniem: „Ale przecież to już macie w swojej ofercie!”. I będą mieć trochę racji, ale tylko trochę 🙂

Jeśli chodzi o FISZKI, to do tej pory mogliście sięgnąć po tytuły z serii 1000, czyli: CZASOWNIKI A (poziomy A1, A2), CZASOWNIKI B (B1, B2), CZASOWNIKI C (C1, C2), gdzie czasowniki frazowe, kolokacje i idiomy stanowią lwią część materiału. Tu fiszek z danego zagadnienia jest dużo, ale są częścią większej całości, co nie każdemu pasuje.

Czasowniki frazowe, idiomy czy kolokacje znajdziecie też jako osobne tytuły – w serii „100 naj…”. To świetna propozycja na początek, ale 100 czasowników frazowych czy idiomów to przecież kropla w morzu potrzeb…

I właśnie z myślą o tych, którzy chcą skupić się na wybranym zagadnieniu i chcą to zrobić profesjonalnie, przygotowaliśmy nową serię – serię 600.

Format – 600 fiszek + zintegrowany MEMOBOX®

FISZKI i MEMOBOX

Każde pudełko zawiera 600 fiszek, w tym 500 fiszek z materiałem do nauki i 100 kolorowych fiszek z testami. O ile to możliwe, staramy się by każdy z Was otrzymał fiszki w zestawie z pudełkiem MEMOBOX® – genialną maszynką do nauki i powtórek, o której więcej przeczytacie tutaj. Pudełko jest więc tak skonstruowane, że wystarczy je otworzyć i od razu można zaczynać naukę!

Dodatki – etui + zakładki

Memobox i zakładki

Serię 600 wyposażyliśmy w plastikowe etui, które zmieści się w torebce, plecaku czy kieszeni. Dzięki temu można wziąć „porcję” fiszek ze sobą: na spacer, w podróż czy do poczekalni u lekarza. W pudełku znajdziecie też dwie dodatkowe zakładki – Twoje zakładki (białą i niebieską). Możecie używać ich według własnych potrzeb, np. do zaznaczania, oddzielania fiszek itp.

500 + 100 – fiszki z hasłami + fiszki z testami

Fiszki - jak wyglądają

Fiszki z hasłami mają odświeżony wygląd – mamy nadzieję, że będą jeszcze czytelniejsze. Hasła są powiększone i znajdują się na wyróżniającym, szarym tle. Dodatkowo na fiszkach znajdują się nowe symbole – gwiazdki, które dzielą cały materiał na trzy grupy „ważności”:

꙳꙳꙳ – naprawdę musisz je znać

꙳꙳ – musisz je znać

꙳ – warto je znać

FISZKI - testy

Czas na nowość – na końcu każdej z tych trzech grup znajdziecie kolorowe fiszki z testami (każda grupa ma swój kolor). To – obok pudełka MEMOBOX® – doskonały sposób, żeby utrwalić wiedzę. Jesteśmy przekonani, że testy będą też miłym „przerywnikiem” w nauce.

Gratisy – kurs audio + dyktanda

Darmowy dodatek w postaci nagrań wszystkich haseł i przykładów znajdujących się na fiszkach to standard w naszej ofercie (pliki mp3 do pobrania ze strefy online). Uważamy, że osłuchiwanie się z wymową jest kluczowe w procesie nauki języka obcego. W nowych tytułach poszliśmy jeszcze krok dalej i przygotowaliśmy dla Was dyktanda (również do pobrania gratis w strefie online). Dzięki nim będziecie mogli sprawdzić, czy dobrze zapamiętaliście pisownię poszczególnych haseł.

Dowiedz się więcej

Zapraszam Cię do przeczytania poniższych artykułów dostępnych na naszym blogu. Możesz skorzystać z darmowych fiszek do druku oraz rozwiązać tematyczny test i w ten sposób zwiększyć efektywność nauki języka angielskiego!

Kolokacje angielskie – test i FISZKI do druku

Idiomy angielskie – test i FISZKI do druku

Czasowniki frazowe – test i FISZKI do druku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *