MEMOBOX – ucz się jeszcze skuteczniej

Pudełko do nauki MEMOBOX

To pozornie zwykłe pudełko, w którym drzemie niezwykła moc. MEMOBOX to narzędzie, dzięki któremu zwiększysz skuteczność nauki o kilkadziesiąt procent.

Zobacz, jak działa MEMOBOX i dlaczego jest tak efektywny…

  • Selekcjonuje materiał sprawiający najwięcej trudności i gwarantuje optymalną liczbę powtórek całego materiału. Dzięki temu słowa, które sprawiły Ci kłopot, będą powtarzane do skutku, najtrudniejsze z nich — nawet kilkanaście razy.

Nauka to walka z zapominaniem, dlatego należy powtarzać to, czego się nauczyliśmy. Nie należy jednak powtarzać zbyt często i wszystkiego, żeby nauka nie stała się nudna i męcząca. Potrzebny jest system nauki, który sprawi, że trudniejszy materiał będzie powtarzany odpowiednio często, by go zapamiętać, zaś materiał łatwiejszy na tyle rzadko, by go nie zapomnieć.”*

  • Oszczędza Twój czas — nie tracisz go na bezsensowne powtarzanie tego, co już pamiętasz. Efektywna nauka wymaga efektywnego wykorzystania Twoich sił.
  • Wciąga — nauka ma formę quizu, jest przyjemna i wyzwala chęć samo-sprawdzenia się.
  • Automatyzuje rozłożenie nauki i powtórek — materiał powtarzasz po zapełnieniu całej przegródki. Widzisz swoje postępy i nie musisz zastanawiać się, co i kiedy powtórzyć.
  • Motywuje — poprzez wizualizację postępów w nauce. Przekładając fiszki do kolejnej przegródki, odczuwasz satysfakcję i te małe sukcesy napędzają Cię do dalszej nauki.

Jeżeli szukasz rozwiązania, które znacząco zwiększy Twoją skuteczność w nauce — jest nim MEMOBOX. Sprawdź, jak w pełni wykorzystać jego potencjał.

*Cytat pochodzi z książki Sebastiana Leitnera „Naucz się uczyć”. Publikacja jest dostępna w sklepie www.fiszki.pl.

Czyste fiszki – sprawdź

Pudełka do nauki i powtórek – sprawdź