Nauka angielskiego i obrazki, czyli seria czarno na białym – FISZKI z bliska #2

Zawartość pudełka fiszek angielski czarno na białym

FISZKI z bliska to seria wpisów, w których przyglądamy się naszym najbardziej popularnym seriom. Ostatnio zajrzeliśmy razem do naszych samouczków, STARTERÓW, a dziś weźmiemy pod lupę serię do nauki angielskiego czarno na białym – czyli FISZKI obrazkowe!

FISZKI obrazkowe – dlaczego to działa?

FISZKI obrazkowe angielski czarno na białym to skarbnica wartościowych treści przekazanych w wyjątkowo przystępnej formie.

Każda fiszka jest opatrzona obrazkiem, który nawiązuje do hasła i przykładu – w zabawny i często nieoczywisty sposób. To połączenie bodźca wizualnego i emocjonalnego niesamowicie zwiększa szybkość kojarzenia i zapamiętywania! Na fiszkach pojawiają się też dodatkowe językowe smaczki, np. popularne kolokacje, ważne konstrukcje, czasowniki frazowe, idiomy itp. – są wyróżnione i wytłumaczone na prawym marginesie kartonika.

FISZKI z hasłami przeplatają się z ćwiczeniami, a każdy dział tematyczny kończy się szybką powtórką z krzyżówką. Dzięki temu możesz się sprawdzić i utrwalić materiał.

nauka angielskiego z obrazków Fiszki angielski czarno na białym ćwiczenia, krzyżówki

Mimo że w tej serii nie ma naszego klasycznego pudełka do nauki MEMOBOX, nadal możesz korzystać z systemu nauki i powtórek w formie quizu. Pomogą Ci w tym dwie przekładki: nauka i umiem.

Nauka angielskiego obrazki - przekładki

Co znajdziesz w środku każdego pudełka?

  1. 250 przejrzystych fiszek obrazkowych
  2. 50 fiszek z ćwiczeniami
  3. przekładki, które wykorzystasz do nauki i powtórek w formie quizu
  4. kod dostępu do nagrań mp3 native speakerów do wszystkich haseł i przykładów
  5. kalendarz motywacyjny z kontrolną listą słówek

Dla kogo jest angielski czarno na białym?

Seria angielski czarno na białym będzie dla Ciebie idealna, jeśli:

  • po raz kolejny zaczynasz naukę, ale tym razem chcesz opanować podstawy angielskiego i raz na zawsze zerwać z byciem „wiecznie początkującym”,
  • próbowałeś już wielu metod nauki angielskiego, ale większość z nich szybko Cię nudzi,
  • lubisz nieoczywiste, oryginalne i skuteczne rozwiązania,
  • zależy Ci na kompleksowej nauce – od samego początku chcesz pracować nad poprawną wymową i stale poszerzać swoje językowe horyzonty,
  • chcesz się uczyć z prawdziwą przyjemnością – i dużo się przy tym uśmiechać 🙂

Seria angielski czarno na białym to aż 12 zestawów FISZEK obrazkowych. Cztery na każdym z poziomów zaawansowania: A1, A2 i B1. Zakres słownictwa krąży wokół następujących kategorii tematycznych: Człowiek, Dom, Podróże i Kariera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *