Podstawy angielskiego – TOP 6 tytułów dla zaczynających naukę

Seria czarno na białym - język angielski

Chcesz raz na zawsze opanować podstawy angielskiego? Sprawdź, które FISZKI pomogą Ci szybko osiągnąć ten cel. Oto lista sześciu różnych zestawów stworzonych dla osób zaczynających uczyć się angielskiego od podstaw. Dowiedz się, czym się różnią, i który będzie idealny dla Ciebie.

1. Ściąga z najważniejszymi zwrotami, czyli Rozmówki angielskie

Chcesz poznać podstawy angielskiego, by czuć się pewnie w podróży i, w razie potrzeby, bez problemu się porozumieć? Rozmówki angielskie na kartach do gry to zbiór absolutnie najważniejszych zwrotów z uproszczonym zapisem wymowy – możesz z nich korzystać, nawet jeśli jeszcze nie potrafisz czytać po angielsku! Dzięki niewielkiej śrubie, którą łatwo rozkręcisz (i z powrotem skręcisz), Twoja ściąga z najpraktyczniejszymi zwrotami po angielsku zamieni się w… karty do gry!

2. Samouczek dla zaczynających od zera, czyli Starter angielski

Zastanawiasz się od czego zacząć naukę angielskiego? Potrzebujesz wprowadzenia w świat języka angielskiego krok po kroku? Chcesz nauczyć się nie tylko podstawowych słów, ale też dowiedzieć się, kiedy używać przedimka „a”, a kiedy „the”? Musisz szybko opanować absolutne podstawy angielskiego? Starter angielski będzie dla Ciebie idealny!

To samouczek na fiszkach, który sprytnie łączy naukę niezbędnego słownictwa, podstaw gramatyki i wymowy (w skład zestawu wchodzą nagrania wszystkich haseł). Zakładając, że codziennie poświęcisz na naukę 15 minut, na opanowanie materiału spokojnie wystarczy Ci 30 dni!

Pamiętaj, żeby uczyć się z fiszek w takiej kolejności, w jakiej są ponumerowane i ułożone w pudełku z przegródkami MEMOBOX. Sekretem skuteczności Startera jest stopniowanie trudności materiału i częste powtórki.

Po skończeniu Startera możesz kontynuować przygodę ze Słownictwem 1, Słownictwem 2 i Czasownikami dla początkujących. Te wszystkie produkty znajdziesz w promocyjnym zestawie dla początkujących.

3. 50 kategorii tematycznych w jednym pudełku, czyli Słownictwo 1 dla początkujących

To prawdziwy skarbiec słów. 50 kategorii tematycznych, 1040 fiszek w każdym z zestawów. Ponad 2000 słów i zwrotów na danym poziomie! Dużo? Tak! Ale wiesz co? Z pudełkiem MEMOBOX dołączonym do każdego zestawu PREMIUM uda Ci się je wszystkie zapamiętać i szybko poszerzyć swój zasób słownictwa! I to bez większego wysiłku.

Zakładając, że masz mnóstwo innych zajęć i obowiązków, przerobisz materiał w 12 miesięcy (15 minut pracy z fiszkami dziennie wystarczy). A jeśli jesteś szczęściarzem, który może się w pełni poświęcić nauce języka – spokojnie dasz radę przerobić materiał nawet w 3 miesiące. Upewnij się tylko koniecznie, czy wiesz, jak się uczyć z pudełkiem MEMOBOX.

4. Ćwiczenie gramatyki z fiszkami, czyli Czasowniki dla początkujących

To idealne uzupełnienie Słownictwa 1 i Słownictwa 2. Tutaj pierwsze skrzypce grają czasowniki. Skupiamy się nie tylko na znaczeniu i użyciu w odpowiednim kontekście czasowników frazowych i kolokacji, ale też na odmianie form nieregularnych.

5. Niezbędna teoria i jasne przykłady, czyli Angielska gramatyka dla początkujących na kartach

Potrzebujesz uporządkowania wiedzy? Chcesz poznać różnicę między Past Simple i Present Perfect? Zgłębić tajniki stopniowania przymiotników? Zrozumieć w końcu angielską gramatykę dzięki przejrzystym zasadom i przykładom? Mamy coś dla Ciebie! Oto 250 przejrzystych kart z tym, co najważniejsze w angielskiej gramatyce na poziomie podstawowym.

6. Podstawy angielskiego na luzie, czyli Angielski czarno na białym

Na koniec coś dla tych, którzy zaczynają naukę angielskiego od podstaw… po raz enty. Do tej pory Ci nie wychodziło? Kolejny raz zacznij z naszymi fiszkami obrazkowymi z serii czarno na białym. Zobaczysz, że tym razem się uda! Dlaczego?

  • Bo uczyć się trzeba z przyjemnością – FISZKI obrazkowe są tylko dla dzieci? Skąd! Zapamiętuj słówka szybciej dzięki ilustracjom i… dużo się uśmiechaj!
  • Bo uczyć się trzeba kompleksowo – Hasła z transkrypcją fonetyczną, nagrania w formie plików mp3, przykłady użycia i wyróżnione zagadnienia leksykalno-gramatyczne – tyle dobrego na jednym, małym kartoniku!
  • Bo uczyć się trzeba systematycznie – Najważniejsze angielskie słówka na poziomie podstawowym zebrane w jednym miejscu – w zgrabnym pudełku, które masz zawsze pod ręką. Każde wolne 5 minut z przyjemnością wykorzystasz na naukę angielskiego i powtórki. A tyle przecież znajdziesz każdego dnia!

Wszystkie zestawy znajdziesz na fiszki.pl. Sprawdź pozostałe tytuły do nauki angielskiego i wybierz coś dla siebie 🙂

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *