Seria STARTER, czyli podstawy, które musisz znać – FISZKI z bliska #1

Fiszki starter język włoski i język angielski

W cyklu artykułów FISZKI z bliska zaglądamy do środka naszych najbardziej popularnych zestawów. Zaczynamy od STARTERÓW. W ramach tej serii wydaliśmy fiszki STARTER do nauki 13 języków!

Samouczek na fiszkach – dlaczego to działa?

FISZKI STARTER to samouczek do nauki od absolutnych podstaw (poziom pre-A1). Pozwoli Ci on wejść w świat nowego języka obcego krok po kroku, we własnym tempie.

To kompleksowe narzędzie do samodzielnej nauki podstaw języka. Dzięki niemu opanujesz nie tylko słownictwo, ale też niezbędne konstrukcje gramatyczne i poprawną wymowę.

Pamiętaj, żeby uczyć się z fiszek po kolei. Cały sekret skuteczności STARTERA polega m.in. na stopniowaniu trudności. Nowe zagadnienia są wprowadzane w przemyślanej kolejności, a następnie przewijają się w przykładach użycia innych haseł.

Kolejną ogromną zaletą STARTERA jest różnorodność. Na fiszkach znalazły się nie tylko słówka z przykładami użycia, ale też odmiana czasowników czy notki gramatyczne tak, żeby wszystko było jasne i zrozumiałe od samego początku.

Zintegrowany MEMOBOX, czyli pudełko do powtórek pomoże Ci zorganizować naukę tak, żeby była jak najbardziej efektywna. Dzięki nauce w formie quizu i powtórkom rozłożonym w czasie zapamiętasz materiał błyskawicznie! Więcej o zaletach pudełka MEMOBOX® przeczytasz tu. Natomiast szczegółowy opis, jak prawidłowo się z nim uczyć, znajdziesz tu.

fiszki starter - MEMOBOX zintegrowany

Co znajdziesz w środku?

W pudełku z serii FISZKI STARTER znajdziesz:

 • 300 fiszek z podstawowym słownictwem i elementami gramatyki (ok. 13-14 lekcji),
 • dostęp do nagrań wszystkich haseł i przykładów w formie plików mp3 (możesz je zgrać na swój komputer i telefon)
 • MEMOBOX, czyli pudełko do nauki i powtórek,
 • etui na ok. 20 fiszek.
Fiszki STARTER język niemiecki, przykładowe fiszki, etui

Dla kogo jest STARTER?

STARTER będzie dla Ciebie idealny, jeśli:

 • chcesz zacząć się uczyć nowego języka od podstaw, zupełnie samodzielnie (bez pomocy nauczyciela),
 • nie możesz wygospodarować za dużo czasu na naukę i w tym momencie chcesz korzystać tylko z jednego, kompleksowego narzędzia do nauki ,
 • uczyłeś się kiedyś danego języka na poziomie podstawowym, ale miałeś przerwę i chcesz szybko powtórzyć podstawy,
 • czeka Cię podróż za granicę i chcesz szybko opanować podstawy języka, żeby móc się porozumieć w codziennych sytuacjach (np. podziękować, zamówić kawę, przeprosić za szturchnięcie itp.),
 • planujesz zapisać się na kurs językowy, ale trochę się tego obawiasz, więc chcesz się przygotować i poznać podstawy języka już teraz, żeby poczuć się pewniej,
 • zastanawiasz się, czy na pewno chcesz zainwestować czas w naukę nowego języka, i chcesz się szybko przekonać, czy jest Ci z wybranym językiem po drodze,
 • uwielbiasz uczyć się języków i właśnie Cię naszła ochota na kolejny 🙂

W naszym sklepie znajdziesz STARTERY do 13 języków, więc jest z czego wybierać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *