Podstawy niemieckiego – TOP 5 tytułów dla początkujących

Jak szybko opanować podstawy niemieckiego? Z naszymi fiszkami! 🙂 Po wpisach o języku angielskim i hiszpańskim przyszła pora na zestawienie najlepszych zestawów fiszek do nauki niemieckiego na poziomie podstawowym. Sprawdź, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Podstawy niemieckiego – najlepsze tytuły do nauki dla początkujących

1. Podstawowe zwroty po niemiecku, czyli Rozmówki niemieckie na kartach do gry

Wybierasz się w podróż do Niemiec? A może po prostu chcesz się nauczyć przydatnych zwrotów? Sięgnij po nasze wyjątkowe rozmówki na kartach do gry. W jednej, poręcznej talii udało nam się zmieścić najważniejsze zwroty pogrupowane w cztery kategorie tematyczne:

♣ = podstawowe zwroty,

♦ = podróżowanie,

♠ = noclegi i zwiedzanie,

♥ = jedzenie i zakupy.

A po odkręceniu plastikowej śrubki rozmówki zamieniają się w karty do gry!

2. Podstawy niemieckiego krok po kroku, czyli Starter niemiecki

To 300 fiszek, na których znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć już na samym początku przygody z językiem niemieckim. Podstawowe słownictwo i najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Dzięki temu samouczkowi na fiszkach poznasz absolutne podstawy niemieckiego krok po kroku i zdobędziesz solidną bazę wiedzy.

3. Słowa i zwroty na poziomie podstawowym, czyli Słownictwo 1

To obszerny zestaw fiszek (jest ich aż 1040!) ze słownictwem niemieckim na poziomie podstawowym (A1). Znajdziesz w nim 2150 słów i zwrotów pogrupowanych w 50 kategorii tematycznych. Zacznij od tej, która interesuje Cię najbardziej, i systematycznie poszerzaj swój zasób słownictwa. Zanim zaczniesz – sprawdź, jak wyrobić nawyk systematycznej nauki języka.

4. Podstawy niemieckiej gramatyki, czyli Czasowniki dla początkujących

Metodą fiszek można też się uczyć gramatyki! Ten tytuł zawiera 300 fiszek i znajdziesz w nim najważniejsze zagadnienia gramatyczne związane z niemieckimi czasownikami:

  • odmianę czasowników nieregularnych w czasie teraźniejszym,
  • formy podstawowe czasowników – Infinitiv, Imperfekt, Perfekt,
  • rekcję czasownika,
  • najważniejsze zwroty.

5. Zwroty dla tych, którzy chcą w końcu zacząć mówić po niemiecku, czyli Konwersacje niemieckie

Podstawy niemieckiego nie są Ci obce, ale nadal nie czujesz się na siłach, żeby rozmawiać? Brakuje Ci płynności w wyrażaniu swoich opinii? Poznaj podstawowe zwroty konwersacyjne, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać po niemiecku. Na 300 fiszkach znajdziesz 700 słów i zwrotów pogrupowanych w 13 kategorii tematycznych. Oto niektóre z nich:

  • nawiązywanie rozmowy,
  • udzielanie rad,
  • prośba o powtórzenie,
  • porównywanie,
  • wyrażanie opinii.

Zaczynasz uczyć się niemieckiego od podstaw? Koniecznie przeczytaj, na które zagadnienia zwrócić szczególną uwagę, żeby język niemiecki nie sprawiał Ci trudności.

Zachęcam Was do odwiedzenia naszego sklepu i sprawdzenia pozostałych produktów, które z pewnością przydadzą się zarówno podczas nauki podstaw języka niemieckiego, jak i opanowywania zagadnień na wyższych poziomach zaawansowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *