Business English – Marketing: FISZKI do druku (1)

Business English pdf Marketing

Pracujesz w wakacje? Chcesz podszkolić swój angielski? Świetnie się składa! Tego lata mamy dla Ciebie cykl artykułów z darmowymi fiszkami do druku – WAKACJE Z BUSINESS ENGLISH.

Dziś zaczynamy od pierwszej porcji fiszek z 20 najciekawszymi słowami i zwrotami z kategorii tematycznej Marketing. Za dwa tygodnie pojawi się kolejna porcja fiszek do druku, tym razem ze słówkami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Marketing
Działalność gospodarcza
Zarządzanie
Rekrutacja + TEST

Business English na fiszkach

Wszystkie fiszki do druku zostały wybrane z zestawu FISZKI – język angielski – Biznes. To aż 1040 fiszek i 2500 starannie dobranych specjalistycznych słów i zwrotów na poziomie średnio zaawansowanym (B1, B2), zebranych w 37 kategoriach tematycznych. Częścią każdego zestawu są nagrania w formie plików mp3, program do nauki online, etui i pudełko MEMOBOX, czyli niezbędne narzędzie wykorzystywane w metodzie fiszek do usystematyzowania powtórek.

Specjalnie dla czytelników naszego bloga przygotowaliśmy rabat. Podczas zakupów na fiszki.pl wystarczy wpisać w koszyku kod rabatowy o treści BLOG, aby otrzymać dodatkowe 30% zniżki na FISZKI – język angielski – Biznes i inne zestawy FISZEK do nauki języków obcych.

Angielski Biznes_FISZKI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ – PRZEJDŹ DO SKLEPU

Business English na fiszkach do druku (pdf na końcu wpisu)

Business English marketing Business English to project Business English to gain Business English advertising Business English to maintain Business English to research Business English a profile Business English an opportunity Business English to lure Business English potential Business English pitch Business English mailing Business English advertise Business English advert Business English to target Business English a target Business English a niche Business English an objective

BUSINESS ENGLISH_MARKETING: FISZKI do druku (KLIK!)