Business English – Zarządzanie: FISZKI do druku (3)

Angielskie słownictwo biznesowe

Za nami połowa wakacji, a my powoli zbliżamy się do finałowego wpisu z serii WAKACJE Z BUSINESS ENGLISH. Już za dwa tygodnie na naszym blogu pojawi się ostatni wpis z angielskim słownictwem biznesowym i testem online, dzięki któremu sprawdzisz, jak dobrze udało Ci się zapamiętać materiał ze wszystkich części.

Angielskie słownictwo biznesowe na fiszkach

Wszystkie fiszki do druku zostały wybrane z zestawu FISZKI – język angielski – Biznes. To aż 1040 fiszek i 2500 starannie dobranych specjalistycznych słów i zwrotów na poziomie średnio zaawansowanym (B1, B2), zebranych w 37 kategoriach tematycznych. Integralną częścią każdego zestawu są nagrania w formie plików mp3, program do nauki online, etui i pudełko MEMOBOX, czyli niezbędne narzędzie wykorzystywane w metodzie fiszek do usystematyzowania powtórek.

Specjalnie dla czytelników naszego bloga przygotowaliśmy rabat. Podczas zakupów na fiszki.pl wystarczy wpisać w koszyku kod rabatowy o treści BLOG, aby otrzymać dodatkowe 30% zniżki na FISZKI – język angielski – Biznes i inne zestawy FISZEK do nauki języków obcych.

Angielski Biznes_FISZKI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ – PRZEJDŹ DO SKLEPU

Business English na fiszkach do druku (pdf na końcu wpisu)

Business English zarządzanie Business English polityka Business English cel Business English strategia Business English oceniać Business English analizować Business English analiza Business English formułować Business English oszczędzać Business English zadanie Business English koncentrować się Business English wdrażać Business English reorganizować Business English dostosowywać Business English zidentyfikować Business English a forecast Business English a step Business English to prevent Business English to delegate Business English to empower

Zarządzanie: FISZKI do druku (KLIK!)