5 najciekawszych artykułów września

najciekawsze artykuły września

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych artykułów we wrześniu – tym razem wszystkie związane są bezpośrednio z nauką języka.

1. Przyjemne z pożytecznym: 4 seriale idealne do nauki angielskiego

Seriale do nauki języka angielskiegoOglądanie filmów w oryginale to jedna z najczęściej wymienianych przez Was motywacji do nauki języka. Jednocześnie jest to świetny sposób nie tylko na ćwiczenie rozumienia ze słuchu, ale także naukę nowych słów i zwrotów. Zobaczcie, jakie seriale w oryginale polecamy na jesień.

2. 15 minut każdego dnia… Jak wyrobić nawyk systematycznej nauki języka?

Jak wyrobić nawyk nauki języka?Porady dotyczące systematyczności w nauce języka cieszą się niezmiennie dużym powodzeniem. Artykuł na ten temat znalazł się po raz drugi w naszym zestawieniu. Zapewne duży wpływ na jego popularność ma też fakt, że przedstawiona w nim metoda jest bardzo prosta. Przeczytajcie, jak wyrobić nawyk systematycznej nauki.

3. Jak przygotować się do egzaminu FCE?

Certyfikat FCE - First Certificate in EnglishEgzamin na certyfikat First Certificate in English jest najpopularniejszym egzaminem językowym w naszym kraju. Jeśli planujesz zdobycie certyfikatu FCE, zobacz jak się przygotować do egzaminu.

4. FISZKI angielski – pobierz trzy darmowe kursy mp3

fiszki angielski kurs audio mp3 za darmoDla wszystkich, którzy zapiszą się na nasz newsletter, mamy trzy kursy audio mp3 gratis: czasowniki nieregularne, czasowniki frazowe oraz angielskie idiomy. Pobierz trzy darmowe kursy do nauki angielskiego i zobacz, jak prosta jest nauka z naszymi kursami audio.

5. Jak znaleźć motywację do nauki?

Jak znaleźć motywację do nauki?Rok akademicki właściwie już się rozpoczął, a to oznacza kolejną falę poszukiwań motywacji do nauki – nie tylko języków obcych. Jeżeli uczycie się języka i brakuje wam motywacji, przeczytajcie, jak się zmotywować się nauki.

Zapraszamy do lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *