NOWOŚĆ! Duże FISZKI in blanco, dzięki którym zapamiętasz każdą definicję

Duże FISZKI in blanco

I nie tylko definicję! Dzięki nowym fiszkom in blanco w formacie 7×10 cm możesz teraz wykorzystać metodę fiszek również do nauki zagadnień, które zajmują na papierze trochę więcej miejsca niż pojedyncze słowa czy zwroty w języku obcym:

duże fiszki

W pudełku z dużymi fiszkami in blanco znajdziesz:

  • 400 kartoników w formacie 7×10 cm w kratkę,
  • opis systemu nauki i powtórek,
  • ruchome przekładki do nauki metodą fiszek.

Ucz się, czego chcesz!

Duże FISZKI in blanco stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy chcą wykorzystać metodę fiszek do… czego tylko zechcą. Historia, medycyna, informatyka, chemia… teraz możesz tworzyć własne fiszki do każdego przedmiotu.

Co ważne, zadbaliśmy o to, żeby również dużych FISZEK można było używać zgodnie z systemem stworzonym przez Sebastiana Leitnera, niemieckiego specjalistę w dziedzinie systematyki psychodydaktycznej, który w swoim bestsellerze „Naucz się uczyć” podkreśla, że:

„Za pomocą naszej skrzyneczki z karteczkami można uczyć się naturalnie nie tylko słówek, lecz także wszystkich informacji, które dadzą się sformułować w formie pisemnych odpowiedzi na pytania: wzorów chemicznych i matematycznych, symptomów chorób, dat bitew i śmierci królów, zasad ruchu drogowego, części składowych rakiet kosmicznych oraz poszczególnych części ciała chrabąszcza”.

Zaprojektowane na podstawie teorii Leitnera pudełko z ruchomymi przekładkami pozwala utrwalić informacje w pamięci długotrwałej – dzięki testowaniu i wielokrotnym powtórkom.

W pudełku znajdziesz przejrzystą instrukcję, która pokaże Ci krok po kroku, jak korzystać z ruchomych przekładek i uczyć się z fiszek tak, żeby zapamiętać jak najwięcej – w jak najkrótszym czasie.

Przekonaj się, że metoda fiszek doskonale się nadaje nie tylko do nauki języków obcych. Wypróbuj duże FISZKI in blanco i pochwal się nam, czego Ty się z nich uczysz! 🙂

FISZKI in blanco duże