Duże FISZKI in blanco – zapamiętasz każdą definicję!

Duże fiszki In Blanco do nauki

Duże FISZKI in blanco powstały z myślą o nauce bardziej skomplikowanych dziedzin takich jak: fizyka, biologia, chemia czy historia itp., w których standardowy rozmiar fiszek jest po prostu niewystarczający. Duże FISZKI in blanco są dwa razy większe od standardowych fiszek i mają format 7cm x 10 cm.

Dlatego duże FISZKI in blanco pomogą Ci w nauce zagadnień, które zajmują na papierze trochę więcej miejsca niż pojedyncze słowa czy zwroty w języku obcym. Na fiszkach w dużym formacie bez problemu zmieszczą się rozbudowane definicje, wykresy i wzory, a nawet drobne szkice.

duze_fiszki_in_blanco_wlasne_tresci

Duże FISZKI in blanco to:

  • 400 kartoników w formacie 7×10 cm w kratkę,
  • ruchome przekładki do nauki metodą fiszek z instrukcją.

400 kartoników, czyli ucz się, czego chcesz!

Duże FISZKI in blanco stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy chcą wykorzystać metodę fiszek do nauki… czego tylko zechcą. Historia, medycyna, informatyka, chemia… teraz możesz tworzyć własne fiszki do każdego przedmiotu.

Pudełko z przekładkami, czyli ucz się skutecznie!

Co ważne, zadbaliśmy o to, żeby również dużych FISZEK można było używać zgodnie z systemem stworzonym przez Sebastiana Leitnera. Ten niemiecki specjalista w dziedzinie systematyki psychodydaktycznej w swoim bestsellerze „Naucz się uczyć” opisuje swój wynalazek tak:

„Za pomocą naszej skrzyneczki z karteczkami można uczyć się naturalnie nie tylko słówek, lecz także wszystkich informacji, które dadzą się sformułować w formie pisemnych odpowiedzi na pytania: wzorów chemicznych i matematycznych, symptomów chorób, dat bitew i śmierci królów, zasad ruchu drogowego, części składowych rakiet kosmicznych oraz poszczególnych części ciała chrabąszcza”.

Zaprojektowane na podstawie teorii Leitnera pudełko z ruchomymi przekładkami działa na podobnej zasadzie jak nasze klasyczne pudełko MEMOBOX. I, tak jak ono, pozwala utrwalić informacje w pamięci długotrwałej – dzięki testowaniu i wielokrotnym powtórkom.

duze_fiszki_in_blanco_system_powtorzen

W pudełku znajdziesz przejrzystą instrukcję, która pokaże Ci krok po kroku, jak korzystać z ruchomych przekładek i uczyć się z fiszek tak, żeby zapamiętać jak najwięcej – w jak najkrótszym czasie.

Przekonaj się, że metoda fiszek doskonale się nadaje nie tylko do nauki języków obcych. Wypróbuj duże FISZKI in blanco i pochwal się nam, czego Ty się z nich uczysz! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *