Rozmówki – podróżuj, rozmawiaj i… graj w karty!

rozmówki

Mamy lato w pełni! Wakacje dopiero co się zaczęły. Lipiec przywitał nas piękną pogodą, nic tylko podróżować i wypoczywać 😊. Zostajecie w Polsce, czy może wybieracie się za granicę? Jeśli macie w planach zagraniczne wojaże, to może warto przed wyjazdem zaopatrzyć się w rozmówki? Ale nie mówię tu o takich klasycznych rozmówkach w formie książeczki. Nie, nic tych rzeczy! Mówię o rozmówkach, które są jednocześnie… kartami do gry 😮. Ta nietypowa kombinacja (oraz pewne zmyślne rozwiązanie techniczne) to nasz autorski pomysł, który łączy praktyczne potrzeby i dobrą rozrywkę. Jak to rozmówki i karty w jednym? Tak się da? Da się! Rozmówki zapisaliśmy na talii kart, która jest skręcona plastikową śrubką. Gdy ją odkręcimy, rozmówki zamieniają się w karty do gry.

Podróżuj

W naszej ofercie znajdziecie rozmówki do sześciu języków obcych. Oczywiście rozmówki angielskie będą najbardziej uniwersalnym wyborem i sprawdzą się w wielu zakątkach świata. Ale nie zawsze miejscowi mówią po angielsku i wtedy warto sięgnąć po bardziej “sprofilowane” wersje: rozmówki hiszpańskie, włoskie, francuskie, niemieckie czy norweskie.

Rozmawiaj

Na kartach znajdziecie ponad 300 praktycznych zwrotów, które zawierają uproszczony zapis wymowy. Dzięki temu od razu możecie zabrzmieć jak native 💪. Żeby umożliwić Wam szybkie dotarcie do poszukiwanej informacji, zwroty podzieliliśmy na cztery kategorie tematyczne. Każda z nich ma swój “karciany” kolor: ♣ = podstawowe zwroty, ♦ = podróżowanie, ♠ = noclegi i zwiedzanie ♥ = jedzenie i zakupy. Gdy już wybierzecie kategorię (np. podróżowanie), pora wyszukać zagadnienie, które Was w danej chwili interesuje. To również nie powinno sprawić problemu, ponieważ jedna karta to jeden temat (np. podróżowanie samolotem). Jakiego zagadnienia dotyczy dana karta, dowiecie się z nagłówka u góry karty.

Rozmówki i karty do gry 2w1

Graj w karty

Wystarczy odkręcić plastikową śrubkę, aby rozmówki zamieniły się w karty do gry. I to wszystko! Teraz możecie zgrać w klasyczne gry karciane (Wojnę, Makao, Remika czy Tysiąca) albo ułożyć pasjansa. W ten sposób atrakcyjnie spędzicie swój wolny czas lub przetrwacie momenty nudy czy niepogody. A, jeszcze jedno: karty są wykonane z trwałego papieru powleczonego warstwą plastiku. Dzięki temu wytrzymają niejedną podróż i wiele pasjonujących gier w gronie rodziny czy znajomych.

Rozmówki 2w1

Mamy nadzieję, że nasz pomysł na rozmówki 2 w1 Wam się spodobał i trafią one do Waszych waliz czy plecaków, by podczas podróży służyć pomocą i umilać czas. A jeśli macie ambitne plany i chcecie w trakcie pobytu pouczyć się języka używanego w kraju, do którego jedziecie, to odsyłam Was do tego artykułu.

Życzymy Wam niezapomnianych wojaży, udanych rozmów z miejscowymi i… dobrej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *