Nowość! FISZKI – język niemiecki – Słownictwo 6 – ostatni poziom wtajemniczenia (Aufbaustufe PLUS)

FISZKI - język niemiecki - Słownictwo 6

Z radością informujemy, że światło dziennie ujrzała szósta część kursu Słownictwo do nauki języka niemieckiego! FISZKI przeznaczone są dla osób na poziomie zaawansowanym wyższym. Ten tytuł jest dla Ciebie, jeśli potrafisz zrozumieć długie i trudne teksty, wypowiadasz się biegle i spontanicznie, ale masz problemy ze zrozumieniem, gdy stosowane jest bardziej abstrakcyjne słownictwo lub tekst jest skomplikowany językowo. Nasz nowy kurs będzie dla Ciebie idealny, jeśli nadal brakuje Ci zdolności subtelnego różnicowania znaczeń w języku niemieckim.

Znajomość zawartego w niniejszym tytule słownictwa jest niezbędna, jeśli planujesz przystąpić do egzaminu Goethe-Zertifikat C2: Großes Deutsches Sprachdiplom.

Ponad 2500 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie wyższym zaawansowanym

Ponad 1000 kartoników zawiera przeszło 2500 niemieckich słów i zwrotów podzielonych na 50 kategorii tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem. Tradycyjnie zaprojektowaliśmy kartoniki z myślą o prostocie i przejrzystości, tak aby nic nie rozpraszało Twojej uwagi podczas nauki.

Niemieckie słownictwo 6 - przykładowa fiszka

330 minut nagrań native speakerów

Podobnie jak wcześniejsze tytuły, nowe FISZKI do języka niemieckiego zawierają kod umożliwiający pobranie słówek i zwrotów w postaci nagrań mp3. Nagrania zostały przygotowane w formacie:
polskie słówko – niemiecki odpowiednik – przerwa na powtórzenie. Olbrzymią zaletą nagrań jest to, że można z nich korzystać wszędzie – po wgraniu do telefonu lub odtwarzacza mp3. Niemiecką wersję językową nagrałą Elke Beyer, znana Wam z tytułu Konwersacje niemieckie.

Skuteczna nauka z systemem powtórek MEMOBOX

FISZKI, choć genialne same w sobie, dopiero w połączeniu z pudełkiem do powtórek MEMOBOX stanowią zabójczo skuteczny system nauki języków obcych. Dlaczego MEMOBOX jest tak skuteczny, dowiesz się z artykułu Ucz się jeszcze skuteczniej.

Zabierz słówka ze sobą

Kolejnym nieodzownym elementem każdego opakowania FISZEK z serii 300 i 1000 jest etui – mieści kilkadziesiąt kartoników, które możesz zabrać ze sobą i przerobić w wolnej chwili.

Przykładowe słówka i kategorie

Przykładowe słówka oraz listę kategorii znajdziecie się tutaj: FISZKI – język niemiecki – Słownictwo 6.

FISZKI – język niemiecki – Słownictwo 6 – autorzy

Redakcja: Martyna Kubka
Współpraca redakcyjna: Kinga Perczyńska
Projekt graficzny: Sławomir Kuchta
Korekta i konsultacja: dr Tomasz Karpowicz, Angelika Fuks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *