Dossier: Iga Skrobacz – FISZKI fan nr 7777

FISZKI - co Cię motywuje do nauki języków

Udało nam się złapać fana nr 7777 na naszym fanpage na portalu Facebook – jest nim Iga, która zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących języków obcych.

1. Kilka słów o sobie

Fascynuje mnie moda, kreowanie wizerunku. Jestem butoholiczką i uwielbiam mieć czerwone usta. Znam trzy języki obce. Dwa w stopniu – myślę, na chwilę obecną – dobrym. Trzeci dostatecznie, dużo rozumiem, mniej mówię :).

2. Twoja największa pasja

Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale to jest praca! Bo łączy w sobie to, co kocham – modę, to, co mnie pasjonuje – wizerunek. A jeśli praca jest Twoją Pasją, nigdy nie jesteś w pracy!

3. Jakie znasz języki obce?

Język niemiecki i francuski w stopniu dobrym, angielski w stopniu dostatecznym.

4. Co Cię motywuje do nauki języków?

Nigdy nie potrzebowałam motywacji – lubię to robić, co więcej – jeśli już się zabiorę do tego i znajdę czas – to naprawdę szybko mi to idzie. Teraz jestem mamą dwulatka i mam co robić, ale i tak staram się choć dwa razy w tygodniu coś poczytać w obcym języku.

5. To jakich jeszcze języków chcesz się nauczyć?

Chciałabym popracować nad angielskim, bo sprawia mi trudności w mówieniu (wiem, to niebywałe), a w przyszłości kusi mnie włoski :).

6. Co najprzyjemniejsze (najfajniejsze, najlepsze) Cię spotkało dzięki znajomości języków obcych?

Najprzyjemniejsze jest chyba to, gdy słychać w radiu francuską piosenkę i nikt jej nie rozumie, a wszyscy polegają na Tobie, bo Ty jedna ją rozumiesz z całej ekipy i możesz przetłumaczyć. I to słynne: „Powiedz coś po francusku, obojętnie co” :).

7. Czy znasz oryginalne FISZKI?

Tak, znam.

8. Co najbardziej Ci się w nich podoba?

praktyczne i wygodne, można je mieć zawsze przy sobie, nie dźwigając wielkiego słownika ;). Mam już kilka zestawów i lubię je bardzo!

Iga – jako 7777 fan – otrzymuje od nas FISZKI, wybrała Biznes język niemiecki. Dziękujemy Ci Igo pięknie za poświęcony czas i życzymy owocnej nauki biznesowego niemieckiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *