Opis osoby po angielsku: fiszki do druku (cz. 3)

Opis osoby po angielsku FISZKI

Dzisiaj trzeci i – na razie –  ostatni wpis z serii, w której udostępniamy fiszki obrazkowe w wersji do druku. Przegapiłeś poprzednie? Nic straconego – znajdziesz je tutaj:

A jeżeli już je znasz i na własnej skórze przekonałeś się, jak szybko i przyjemnie  zapamiętuje się materiał dzięki zabawnym ilustracjom, kontynuuj naukę z serią CZARNO NA BIAŁYM. W jej skład wchodzi aż 12 zestawów FISZEK na trzech poziomach zaawansowania:

To w sumie 3000 fiszek z niezbędnym słownictwem i zagadnieniami gramatycznymi od poziomu A1 do B1. A wszystko przedstawione w bardzo przystępny i łatwy do przyswojenia sposób 🙂

Angielski od A1 do B1

Zestaw Angielski czarno na białym XL -> przejdź do sklepu

Opis osoby po angielsku: fiszki do druku

W dzisiejszym wpisie mamy dla Ciebie 18 fiszek z angielskimi słowami i zwrotami, które pomogą Ci w opisywaniu osobowości. Plik pdf z fiszkami do druku znajdziesz na końcu wpisu. Przyjemnej nauki!

opis osoby po angielsku słówka

zachowywać się po angielsku zachowanie po angielsku opis osoby po angielsku słówka opis osoby po angielsku uparty opis osoby po angielsku taktowny opis osoby po angielsku wyrozumiały opis osoby po angielsku towarzyski opis osoby po angielsku mądry opis osoby po angielsku mądrość opis osoby po angielsku głupi opis osoby po angielsku naiwny polegać po angielsku opis osoby po angielsku odpowiedzialny opis osoby po angielsku szalony opis osoby po angielsku szaleństwo opis osoby po angielsku uprzejmy opis osoby po angielsku nieuprzejmy

FISZKI do druku (KLIK!)