Angielskie słówka: FISZKI obrazkowe do druku Cz. 2 (Czas)

angielskie slowka dla początkujących

Po pierwszym wpisie z tej serii już wiesz, że na naszych fiszkach obrazkowych znajdziesz o wiele więcej niż tylko pojedyncze angielskie słówka. W przykładach użycia haseł podkreślamy zagadnienia, na które dodatkowo warto zwrócić uwagę. Na przykład popularne kolokacje, ważne konstrukcje czy czasowniki frazowe. O poprawną wymowę pomaga zadbać transkrypcja fonetyczna, którą znajdziesz pod każdym angielskim hasłem. I oczywiście nagrania, które są integralną częścią każdego zestawu fiszek z serii CZARNO NA BIAŁYM.

Angielskie słówka – czarno na białym

Dzisiaj mam dla Ciebie kolejną porcję fiszek – 18 słów i zwrotów z kategorii tematycznej Czas. Wybrałam je z tytułu ANGIELSKI CZARNO NA BIAŁYM – Dom – krok 2. Znajdziesz w nim aż 250 fiszek obrazkowych na poziomie A2 z plikami mp3 i 50 dodatkowych kart z ćwiczeniami:

angielskie slowka na kartach obrazkowych

FISZKI obrazkowe CZARNO NA BIAŁYM -> dowiedz się więcej!

Promocyjne zestawy -> sprawdź!

Plik pdf do druku z 18 pierwszymi fiszkami z tego tytułu znajdziesz na końcu tego wpisu. Przyjemniej nauki! 🙂

Angielskie słówka #2: Czas

angielskie slowka pdf angielskie slowka do wydruku środek po angielsku kończyć się po angielsku koniec po angielsku ostatnio po angielsku rzadko po angielsku sporadycznie po angielsku wkrótce po angielsku chwila po angielsku nagły po angielsku nagle po angielsku wtedy po angielsku przeszłość po angielsku teraźniejszość po angielsku przyszłość po angielsku obecny po angielsku miniony po angielsku

FISZKI do druku (KLIK!)