Nagrody dla uczniów – od 2,99 zł, czyli NAGRODÓWKA 2019

Książeczki na spirali do nauki angieslkiego

Jesteś nauczycielem lub lektorem angielskiego i chcesz podarować swoim uczniom nagrody na koniec roku szkolnego, które zmotywują ich do nauki języka? A może prowadzisz zajęcia w przedszkolu i szukasz dla dzieci upominków, które bawią i uczą? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli Ci obdarować swoich podopiecznych i nie wydać na to fortuny 🙂 Z radością przedstawiamy akcję skierowaną do nauczycieli – NAGRODÓWKA. Nagrody dla uczniów można zamawiać w naszym sklepie internetowym:

NAGRODÓWKA 2019 – SPRAWDŹ OFERTĘ

W promocji znalazły się materiały do nauki angielskiego (i nie tylko) dla przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Promocyjne ceny obowiązują do 22.06.2018 r.

Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu i szkole podstawowej

Nagrody dla uczniów za 2,99 zł

W tej cenie można kupić m.in. kolorowe FISZKI obrazkowe dla malucha i starszaka, czyli dwustronne karty z podstawowymi angielskimi słówkami i ich tłumaczeniem na język polski na odwrocie.

FISZKI obrazkowe do nauki angielskiego dla dzieci

Ale te niewielkie pudełeczka kryją w sobie o wiele więcej niż karty do nauki angielskich słówek. W środku znajduje się specjalny kod, który daje dostęp do darmowych materiałów – nagrań native speakera ze wszystkimi hasłami, scenariuszy zabaw i gier.

Nagrody dla uczniów szkoły podstawowej za 4,99 zł

Kolejny ciekawy pomysł na upominek na zakończenie roku szkolnego to zestawy FISZKI + GRA. Połowa talii kart to dwustronne fiszki ze słówkami i przykładami użycia w zdaniu, a reszta kart to gra, idealna do utrwalania wyuczonych słówek. Do wyboru są cztery gry z angielskimi słówkami z różnych grup tematycznych: MEMORKI (hobby), PIOTRUŚ (zawody), DOMINO (dom i szkoła) i KWARTET (zwierzęta).

FISZKI obrazkowe dla dzieci KWARTET

Prezenty na zakończenie przedszkola i szkoły za 5,99 zł – nie tylko po angielsku…

W specjalnej nagrodówkowej cenie (5,99 zł) można kupić też GRAJKI, czyli niezwykle kolorowe książeczki na spriali z zabawami edukacyjnymi, labiryntami, zagadkami i łamigłówkami, które dzieci wprost uwielbiają!

dziecko rozwiązuje zadanie połącz kropki

Każda z książeczek to aż 160 różnych zabaw edukacyjnych, starannie dobranych do pięciu grup wiekowych:

NAGRODÓWKA PRZEDSZKOLE I SZKOŁA PODSTAWOWA – ZOBACZ OFERTĘ

Nagrody na koniec roku dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej

Książeczki na spirali, które zawierają cenną wiedzę w pigułce, można kupić w promocyjnej cenie za 4,99 zł. Każdy z trzech zestawów kolorowych kart złączonych spiralą skupia się na innym zagadnieniu.

Gramatyka obrazkowa, czyli podstawy angielskiej gramatyki jasno przedstawione za pomocą przejrzystych tabeli i grafów.

Tanie nagrody dla uczniów - NAGRODÓWKA 2018

Mów i pisz po angielsku, czyli praktyczne angielskie zwroty do wykorzystania w szkole i na co dzień.

Nagrody dla uczniów na koniec roku

Słownik obrazkowy 2w1, czyli blisko 9000 angielskich i niemieckich słówek (z nagraniami!).

Słownik obrazkowy angielski i niemiecki

W ofercie dla tej grupy wiekowej znalazły się również FISZKI obrazkowe z podstawowymi formami angielskich czasowników nieregularnych i z czasownikami frazowymi oraz angielskie rozmówki na kartach do gry – za 2,99 zł. Znajdziesz je tutaj:

NAGRODÓWKA SZKOŁA PODSTAWOWA – ZOBACZ OFERTĘ

Nagrody dla uczniów – liceum i technikum

A teraz nagrody, które z pewnością docenią uczniowie szkół średnich. Obszerne zestawy FISZEK (po 1040 kartoników każdy) dla wszystkich, którzy chcą się solidnie przygotować do matury z angielskiego – na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Matura podstawowa angielski

NAGRODÓWKA LICEUM I TECHNIKUM – ZOBACZ OFERTĘ

Korzystasz z FISZEK podczas lekcji angielskiego? Sprawdź, jak to robią inni:

FISZKI na lekcji? 6 praktycznych sposobów, jak je wykorzystać