NAGRODÓWKA, czyli nagrody dla uczniów – od 6,99 zł

Uczniowie w szkole

Jesteś nauczycielem lub lektorem angielskiego i nadszedł czas, aby przygotować nagrody dla uczniów, które zmotywują ich do nauki języka? A może prowadzisz zajęcia w przedszkolu i szukasz dla dzieci upominków, które zarówno bawią, jak i uczą? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli Ci obdarować swoich podopiecznych i nie wydać na to fortuny 🙂 .

Nagrody na zakończenie roku szkolnego

Z radością przedstawiamy ofertę skierowaną do nauczycieli – NAGRODÓWKA. W promocji znalazły się materiały do nauki angielskiego (i nie tylko) dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Nagrody można zamawiać w naszym sklepie internetowym:

NAGRODÓWKA – SPRAWDŹ OFERTĘ

Upominki dla przedszkolaków – na zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

GRA JĘZYKOWA PIOTRUŚ – 6,99 zł

Pierwszy pomysł na nagrody dla dzieci to FISZKI – PIOTRUŚ! Zestaw ilustrowanych kart z angielskimi nazwami zawodów oraz gra to sprawdzony sposób na naukę i zabawę dla starszych przedszkolaków.

FISZKI ANGIELSKI DLA MALUCHA – 6,99 zł

Kolejny ciekawy pomysł na upominek na zakończenie roku szkolnego to FISZKI obrazkowe dla malucha, czyli 50 angielskich słówek na kartach z obrazkami – idealne dla młodszego przedszkolaka 🙂 .

Prezenty dla uczniów – nagrody na zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej

ANGIELSKIE ZWROTY KONWERSACYJNE – 6,99 zł

Na nagrody dla uczniów szkoły podstawowej również mamy kilka pomysłów 🙂 . W ofercie dla tej grupy wiekowej znalazły się między innymi FISZKI obrazkowe zawierające 50 najważniejszych zwrotów konwersacyjnych.

ROZMÓWKI ANGIELSKIE + KARTY DO GRY – 6,99 zł

Coś dla małych podróżników – ten tytuł to aż 320 zwrotów niezbędnych w podróży zagranicznej zapisanych na klasycznej 55‑listkowej talii kart do gry. “Nauka i zabawa” nie są tu pustym frazesem 🙂 .

KARTY NA SPIRALI – 6,99 zł – 9,99 zł

Wśród naszych propozycji znalazły się dwa tytuły w nietypowym formacie kart na spirali. Wybierz słownik obrazkowy zawierający 900 angielskich i 900 niemieckich słówek z tłumaczeniem na język polski – dla początkujących i średnio zaawansowanych lub tytuł “Mów i pisz po angielsku”, z którego Twoi uczniowie na poziomie średnio zaawansowanym nauczą się 100 gotowych wzorów wypowiedzi ustnych i pisemnych.

FISZKI Z SERII 100 – 9,99 zł

Te FISZKI idealnie obrazują hasło „mały format – wielka treść”! W każdym pudełku znajduje się 100 fiszek skupiających się na wybranym zagadnieniu. Wybierz najlepszy tytuł dla swoich uczniów spośród naszych pięciu propozycji 🙂

Korzystasz z FISZEK podczas lekcji angielskiego? Sprawdź, 6 praktycznych sposobów, jak je wykorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *