Zdobądź kompetencje XXI wieku!

Już tylko kilka dni dzieli nas od startu BUCKIACADEMY, nowoczesnej akademii założonej przez FISZKI.pl, w której nauczycie się tego, co jest niezbędne w dzisiejszym świecie, a czego prawdopodobnie nie nauczono Was w szkole! Zdobywajcie nowoczesne kompetencje: nauczcie się sztuki wystąpień publicznych (nieważne, czy występujecie na konferencji, przekonujecie inwestora do swojego pomysłu czy przemawiacie na weselu kuzyna!), projektowania prezentacji (nie myślcie tylko o PowerPoincie!), skutecznego motywowania się do trudnych zadań (a także wytrwałości w postanowieniach!) oraz – koniecznie zaprzyjaźnijcie się ze stresem!

Specjalnie dla Was przeprowadziłam wywiad z „rektorem” BUCKIACADEMY. Poświęćcie kilka minut i posłuchajcie, jak Piotr Bucki, wykładowca praktyk, szkoleniowiec, trener i menedżer, zachęca do wstąpienia do naszej wspólnej akademii. Dzięki kilku praktycznym publikacjom, które właśnie się ukazały, a z którymi będziecie mogli się zapoznać już na Warszawskich Targach Książki (19–22 maja na Stadionie Narodowym), towarzyszącym im e-bookom oraz materiałom audio i wideo, które będziecie mogli pobrać ze strony BUCKIACADEMY (lub tam obejrzeć), poprawicie swoją konkurencyjność na rynku pracy, a także w znacznym stopniu – swoje samopoczucie. Bo nic tak nie cieszy, jak pewność, że jest się osobą kompetentną, dobrze wykwalifikowaną  i świetnie przygotowaną do wymagań rynku pracy. A lepsze samopoczucie, to większa pewność siebie. Co także jest bardzo potrzebne.

A wspomniane wyżej publikacje już możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym! To, jak się domyślacie, oczywiście… fiszki. Tym razem w języku polskim. 😉 Każdy z (na razie) 4 tytułów pozwoli Wam w zaledwie 4 dni nauczyć się tego, czego wielu z Was potrzebuje na co dzień. Mamy nadzieję, że nasze nowości staną się Waszymi towarzyszami, a nowoczesne kompetencje, które dzięki nim uzyskacie, pozwolą Wam rzeczywiście się wyróżnić. I to niezależnie od tego, czy jesteście uczniami, pracownikami czy właścicielami przedsiębiorstw. W dzisiejszych czasach ta wiedza jest po prostu niezbędna. Każdemu z nas.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *