Fiszki do samorozwoju – zupełna nowość!

FISZKI na WTK!
FISZKI na WTK!

Do niedzieli na Stadionie Narodowym będą trwały Warszawskie Targi Książki. Zapraszam Was na nie bardzo serdecznie, gdyż – jak co roku – możecie spotkać się tam z nami osobiście, zadać nam wszelkie możliwe pytania, obejrzeć fiszki z bliska i skorzystać z wyjątkowych rabatów. Ale także – zapoznać się z nowościami! A są one w tym roku naprawdę niezwykłe, ponieważ oprócz tradycyjnego przybliżania Wam języków obcych postanowiliśmy pomóc Wam w rozwoju kompetencji XXI wieku i wyposażyć Was także w inne, nieodzowne w dzisiejszych czasach umiejętności. I zrobimy to za pomocą fiszek! Uwaga – przed Wami… fiszki do samorozwoju!

Fiszki do samorozwoju

A czego będziecie mogli się z nich nauczyć? Po pierwsze – sztuki wystąpień publicznych. Dowiecie się, jak dobrze wypaść przed publicznością – dużą (np. pełną salą na konferencji naukowej czy podczas prezentacji sprzedażowej) lub małą (na zebraniu zarządu czy… wznosząc toast na weselu siostrzeńca). Jak sprawić, aby słuchano Was z zainteresowaniem i zapamiętano Wasze wystąpienie. Po drugie – nauczycie się przygotowywania dobrych prezentacji. Ciekawych, skutecznych i – estetycznych. Po trzecie – dowiecie się, jak utrzymać motywację do działania (albo do wytrwania w postanowieniach). Jak nie ulegać pokusom. I po czwarte – przestaniecie traktować stres jako wroga. Stres może stać się Waszym sprzymierzeńcem. Jak to możliwe? Sprawdźcie sami!

BuckiAcademy – akademia online

Te cztery publikacje to dopiero początek. Będziemy tworzyć kolejne, w zależności od Waszych potrzeb. Ale te publikacje to nie tylko zestawy fiszek. To cała akademia online, w której znajdziecie mnóstwo materiałów dodatkowych – e-booków, szablonów, nagrań audio i filmów. To miejsce, w którym eksperci w tematach, o których wspomniałam wyżej, podzielą się z Wami praktyczną wiedzą. Poznajcie ich! To Piotr Bucki, trener i wykładowca, od lat szkolący ludzi w dziedzinie komunikacji – czyli m.in. wystąpień i prezentacji. To Agnieszka Jasińska, psychoterapeutka, aktywnie szkoląca w zakresie radzenia sobie ze stresem. A być może już wkrótce dołączą do nich inni!

Gorąco zapraszam Was zatem na targi, a tych, którzy nie mogą się na nich pojawić, na naszą stronę internetową. Nie pozwólcie, aby stres czy nieśmiałość pogrzebały Wasze szanse na rozmowie kwalifikacyjnej, nauczcie się dobrze „sprzedawać” Waszą wiedzę i doświadczenie – to nie jest kwestia osobowości czy talentu, to kompetencje, które można wyćwiczyć. I warto to zrobić jak najszybciej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *