FISZKI TO MY – 20. urodziny wydawnictwa

Balony urodzinowe

W 2003 roku – dokładnie 13 czerwca – jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek fiszki językowe. Od tego czasu (a to już 20 lat!) w oparciu o metodę fiszek tworzymy kursy umożliwiające szybką i skuteczną naukę języków obcych. Wspieramy również tych, którzy tworzą własne fiszki – oferujemy kompleksową ofertę akcesoriów do samodzielnej nauki tą metodą. O tym, skąd pomysł na wydawnictwo i jakie były nasze początki, możecie przeczytać w tym artykule.

Metoda fiszek

Choć, jak sami twierdzimy FISZKI TO MY, to jednak nie my jesteśmy twórcami metody fiszek. Przypomnijmy, że metodę nauki za pomocą fiszek spopularyzował pod koniec XX wieku niemiecki dydaktyk – Sebastian Leitner. Według niego skuteczna nauka powinna łączyć ze sobą dwa elementy: zapamiętywanie i powtarzanie. Dlatego do nauki za pomocą samych fiszek (element zapamiętywania), dodał specjalne pudełko z przegródkami (element powtarzania). To dwuetapowe podejście do nauki pamięciowej było, jest i będzie dla nas niezmiernie ważne – nasze FISZKI zawsze zawierają element powtarzania, choćby w najprostszej formie dwóch przekładek UMIEM i NIE UMIEM w serii 100.

FISZKI tworzymy dla Was

Od 20 lat tworzymy dla Was sprawdzone i kompletne narzędzia do nauki – przygotowane zgodnie z założeniami twórcy metody fiszek. To fascynujące móc obserwować, jak kolejne pokolenia korzystają z tej metody 😊 I choć świat się zmienia (w międzyczasie mieliśmy przecież rewolucję cyfrową), to FISZKI wciąż są i pomagają Wam osiągać Wasze cele! Niezmiernie nas to cieszy i obiecujemy dalej realizować naszą misję – ułatwiać Wam naukę 💙

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *