FISZKI audio – słuchasz, mówisz, rozumiesz

FISZKI audio

Nasze FISZKI w formacie plików mp3 zostały tak pomyślane, by umożliwić Ci lepsze wykorzystanie własnych możliwości. Zobacz, jak perfekcyjnie opanować wymowę, rozumienie ze słuchu, a także, dzięki funkcji SPELL, pisownię.

Słuchasz

Angażujesz zmysł słuchu, którego wykorzystanie sprawi, że nauka z tradycyjnych fiszek będzie jeszcze skuteczniejsza.

Mówisz

Każda fiszka jest nagrana w systemie: hasło polskie – hasło obcojęzyczne – przerwa na głośne powtórzenie, dzięki czemu nauczysz się bezbłędnej wymowy.

Rozumiesz

Osłuchujesz się z językiem i akcentem, dzięki czemu zrozumiesz rozmówcę, a także to, co usłyszysz w telewizji czy w radiu.

Opanowujesz pisownię

FISZKI mają funkcję SPELL – na wyświetlaczu ukazuje się aktualne hasło główne, dzięki czemu nauczysz się pisowni.

Na pewno bez trudu znajdziesz urządzenia, które pozwolą Ci na słuchanie nagrań. Odtwarzacz CD, DVD, laptop, tablet albo telefon – lista sprzymierzeńców jest długa, a nagrywanie szybkie i tanie. Możesz wgrać FISZKI w formacie nagrań mp3 do któregokolwiek z tych urządzeń i korzystać z nich wszędzie!

Przeczytaj też:

Fiszki mp3 – gdzie i kiedy się uczyć?

Ile czasu codziennie rano poświęcasz na przygotowanie i spożycie śniadania? Włóż płytę ze słówkami do odtwarzacza lub nałóż słuchawki na uszy, a następnie wybierz kategorię tematyczną (np. odżywianie) i powtarzaj, powtarzaj, powtarzaj. Jeżeli nie możesz powtarzać na głos – rób to w myślach.

Większość z nas codziennie dojeżdża do szkoły i pracy. Niezależnie od tego, czy podróżujesz własnym autem, czy publicznymi środkami transportu, 15 minut czy 1,5 godziny – słuchaj po drodze języka.

Przeczytaj też:

Jeśli na dojazdach spędzasz 30 minut dziennie – pięć dni w tygodniu, 52 tygodnie w roku, to daje ponad 100 godzin! Możesz zamienić ten czas na dotarcie do jeszcze jednego celu, jakim jest nauczenie się nowego języka obcego.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Możesz także uczyć się:

  • gdy na kogoś czekasz,
  • podczas sprzątania,
  • w samolocie podczas podróży.

A teraz zastanów się samodzielnie – gdzie jeszcze mogę wykorzystać FISZKI?

Zacznij od zaraz

Nie zwlekaj – wykorzystaj do nauki czas na co dzień marnowany! Pobierz interesujący Cię kurs audio, wgraj do urządzenia, które masz zawsze pod ręką, i zacznij uczyć się od teraz. Spróbuj, a szybko przekonasz się do naszej metody!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *