FISZKI audio – słuchasz, mówisz, rozumiesz

FISZKI audio

Nasze FISZKI audio zostały tak pomyślane, by umożliwić Ci lepsze wykorzystanie własnych możliwości. Zobacz, jak perfekcyjnie opanować wymowę, rozumienie ze słuchu, a także, dzięki funkcji SPELL, pisownię.

Słuchasz – angażujesz zmysł słuchu, którego wykorzystanie sprawi, że nauka z tradycyjnych fiszek będzie jeszcze skuteczniejsza.

Mówisz – każda fiszka jest nagrana w systemie: hasło polskie – hasło obcojęzyczne – przerwa na głośne powtórzenie, dzięki czemu nauczysz się bezbłędnej wymowy.

Rozumiesz – osłuchujesz się z językiem i akcentem, dzięki czemu zrozumiesz rozmówcę, a także to, co usłyszysz w telewizji czy w radiu.

Opanowujesz pisownię – FISZKI mają funkcję SPELL – na wyświetlaczu ukazuje się aktualne hasło główne, dzięki czemu nauczysz się pisowni.

Na pewno bez trudu znajdziesz urządzenia, które pozwolą Ci na słuchanie nagrań. Odtwarzacz CD, DVD, mp3, laptop, tablet albo telefon – lista sprzymierzeńców jest długa, a nagrywanie szybkie i tanie. Możesz wgrać FISZKI audio do któregokolwiek z tych urządzeń i korzystać z nich wszędzie!

Przeczytaj też:

4 sytuacje, które możesz wykorzystać na naukę języka

Gdzie i kiedy się uczyć?

Ile czasu codziennie rano poświęcasz na przygotowanie i spożycie śniadania? Włóż płytę ze słówkami do odtwarzacza lub nałóż słuchawki na uszy, a następnie wybierz kategorię tematyczną (np. odżywianie) i powtarzaj, powtarzaj, powtarzaj. Jeżeli nie możesz powtarzać na głos – rób to w myślach.

Większość z nas codziennie dojeżdża do szkoły i pracy. Niezależnie od tego, czy podróżujesz własnym autem, czy publicznymi środkami transportu, 15 minut czy 1,5 godziny – słuchaj po drodze języka.

Przeczytaj też:

15 minut każdego dnia… Jak wyrobić nawyk systematycznej nauki języka?

Jeśli na dojazdach spędzasz 30 minut dziennie – pięć dni w tygodniu, 52 tygodnie w roku, to daje ponad 100 godzin! Możesz zamienić ten czas na dotarcie do jeszcze jednego celu, jakim jest nauczenie się nowego języka obcego.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Możesz także uczyć się:

  • gdy na kogoś czekasz,
  • podczas sprzątania,
  • w samolocie podczas podróży.

A teraz zastanów się samodzielnie – gdzie jeszcze mogę wykorzystać FISZKI?

Zacznij od zaraz – pobierz bezpłatne audio

Nie zwlekaj – wykorzystaj do nauki czas na co dzień marnowany! Pobierz przykładowy kurs FISZKI audio, wgraj do urządzenia, które masz zawsze pod ręką, i zacznij uczyć się od teraz. Spróbuj, a szybko przekonasz się do naszej metody!

FISZKI angielski mp3 – pobierz 3 darmowe kursy mp3