Kurs angielskiego na Malcie – ostatni dzień konkursu!

Malta
Malta

Przypominamy, że jeszcze tylko do jutra możecie nadsyłać prace na nasz konkurs internetowy, w którym główną nagrodą jest dwutygodniowy kurs języka angielskiego na Malcie ze Sprachcaffe.

Koniecznie spróbujcie swoich sił! Konkurencja wcale nie jest duża, więc wystarczy odrobina wyobraźni i chęci, aby wygrać – jeśli nie główną nagrodę, to choć jedną z nagród dodatkowych, którymi są bony o wartości 200 zł do wykorzystania w naszym sklepie internetowym www.fiszki.pl.

Jeżeli nie macie naszych oryginalnych FISZEK – nie przejmujcie się. Możecie przesłać nam zdjęcie lub film, w którym główną rolę zagrają fiszki przygotowane przez Was własnoręcznie. Wystarczy kilka czystych kartoników, długopis, słownik lub podręcznik i – gotowe! Wypisane na fiszkach słówka (wybierzcie te, które wiecznie sprawiają Wam problem) noście stale przy sobie i przeglądajcie w wolnych chwilach – na pewno wkrótce je zapamiętacie. I to na zawsze 🙂

Możecie też wydrukować nasze logo (najlepiej w kolorze) i zabrać je zamiast fiszek w najbardziej szalone miejsce, jakie przyjdzie Wam do głowy. Takie zdjęcia też wezmą udział w zabawie!

Zachęcamy Was bardzo gorąco do udziału w konkursie – wakacyjne kursy językowe za granicą to jeden z najlepszych sposobów na szybkie opanowanie języka – nie tylko pomagają nabrać pewności siebie i pokonać obawę przed mówieniem, ale także otwierają na świat i ludzi. Zwykle już dwa tygodnie wystarczą, aby zacząć porozumiewać się płynnie i swobodnie (oczywiście, jeśli zna się już przynajmniej podstawy języka – dlatego najlepiej wybrać się na taki kurs, jeśli jest się już na poziomie średnio zaawansowanym – wtedy przyniesie on najbardziej widoczne i pożądane efekty).

Nie przejmujcie się, jeśli tym razem nie uda Wam się wygrać. Już niedługo zorganizujemy kolejny konkurs z nagrodami. I nawet jeżeli tym razem nie będzie to kurs angielskiego na Malcie, to postaramy się, aby wymyślone przez nas nagrody również pomogły Wam w nauce języka, bo naszym zdaniem wiedza to najlepsza nagroda i najlepszy prezent – nieważne, czy podarujemy komuś książkę, zestaw FISZEK czy właśnie kurs językowy – to zawsze świetna inwestycja w przyszłość 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *