KONKURS – Wygraj kurs języka angielskiego na Malcie

Charakterystyczne kolorowe łodzie rybackie w zatokach Maltańskich miasteczek

Z przyjemnością ogłaszamy, że również w tym roku macie szansę wygrać w naszym konkursie niesamowitą nagrodę – kurs języka angielskiego na Malcie ze Sprachcaffe!

Malta to przepiękna, przesiąknięta historią wyspa, położona na Morzu Śródziemnym, na południe od Sycylii. To nie tylko idealny kierunek na spędzenie niezapomnianych wakacji, ale także doskonałe miejsce do nauki języka angielskiego, który jest jednym z dwóch języków urzędowych na Malcie. Tygodniowy kurs angielskiego na tej urokliwej wyspie to świetny sposób na połączenie wypoczynku z efektywną nauką języka.

Zasady konkursu „Gdzie uczysz się z FISZEK?”

Zasady konkursu są bardzo proste:

  1. W komentarzu pod tym wpisem krótko uzasadnij, dlaczego chcesz uczyć się angielskiego na Malcie.
  1. Na adres konkurs@fiszki.pl wyślij zdjęcie, film lub pracę graficzną – pokaż nam FISZKI w najbardziej oryginalnym miejscu, w którym się z nich uczysz.
  1. Wygraj tygodniowy kurs językowy na Malcie ze Sprachcaffe lub bon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie fiszki.pl.

 Uwaga!

Nie zapomnij wraz z pracą konkursową przesłać oświadczenia o zaakceptowaniu regulaminu konkursu.

Terminy

Konkurs rozpoczyna się 15 czerwca 2015 r. i trwa do 5 lipca 2015 r. Termin nadsyłania prac mija 5 lipca 2015 o północy. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi do 10 lipca 2015 r.

Nagrody

Nagroda główna – tygodniowy kurs języka angielskiego na Malcie ze szkołą SPRACHCAFFE

Nagroda główna występuje w dwóch wariantach:

a) dla osoby pełnoletniej – standardowy kurs dla osoby dorosłej (18+), w tym:

tygodniowy kurs standardowy z zakwaterowaniem w apartamentach standardowych w pokoju 2-osobowym dzielonym z innym kursantem, do wykorzystania od 2 sierpnia 2015 r. do końca roku 2015. Wyżywienie, transport, transfery i ubezpieczenie – we własnym zakresie.

lub

b) dla osoby niepełnoletniej (w przypadku przekazania nagrody) – kurs dla młodzieży w wieku 14–21 lat. Nagroda obejmuje: tygodniowy kurs standardowy języka angielskiego, zakwaterowanie w pokoju 4–7 osobowym na terenie kampusu, 3 posiłki dziennie, kurs standardowy, transfer z i na lotnisko, zajęcia dodatkowe. Przelot i ubezpieczenie we własnym zakresie. Termin wyjazdu: pomiędzy 2.08–12.09.2015 pod warunkiem dostępności miejsc.

Uwaga!

  1. Rezerwacji na wyjazd Uczestnik musi dokonać na 15 dni przed planowanym wyjazdem i będzie ona zaakceptowana pod warunkiem dostępności miejsc w wybranym terminie.
  2. Nagrody nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.
  3. Nagrodę główną można przekazać osobie trzeciej, zarówno pełnoletniej jak i niepełnoletniej, w tym przypadku jednak obowiązek podatkowy od darowizny obciąża przekazującego.

Nagrody dodatkowe – bony na zakupy w sklepie fiszki.pl

10 nagród o wartości 200 złotych każda: 10 bonów o wartości 200 złotych na zakupy w sklepie www.fiszki.pl

Uwaga!

Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu, który znajduje się tutaj:

Regulamin konkursu_Gdzie uczysz się z FISZEK

Wszystkie pytania związane z konkursem prosimy kierować na adres e-mail: konkurs@fiszki.pl.

Zwycięzcy konkursu

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie i z przyjemnością ogłaszamy, że zwyciężczynią  została Kamila Jeka, która już wkrótce będzie mogła szlifować swój angielski na Malcie. 🙂 Z wszystkimi, którym przyznano nagrody dodatkowe w formie bonów na zakupy w sklepie fiszki.pl, skontaktujemy się drogą mailową.

Bonus dla każdego – kod rabatowy na kurs językowy od Sprachcaffe

Dla tych, którzy chcą zarezerwować dowolny kurs ze Sprachcaffe już teraz, mamy kod rabatowy. Na hasło „FISZKI” podane przy rezerwacji otrzymacie 100 złotych zniżki. Aby otrzymać rabat, należy wpisać kod zniżkowy w formularzu rezerwacyjnym na stronie Sprachcaffe.

Basen do dyspozycji kursantów na kampusie Sprachcaffe na Malcie.

Kampus Sprachcaffe na Malcie z basenem do dyspozycji uczestników kursów

 

 

 

Zniżkę można również uzyskać, podając kod „FISZKI” podczas rezerwacji telefonicznej. Zapraszamy!

Szczęśliwcem, który w ubiegłym roku wygrał główną nagrodę został Wojtek. Zobaczcie, jak mu się podobało na Malcie. 🙂 Relację z kursu możecie również przeczytać tutaj: Angielski na Malcie – czyli jak błyskawicznie pozbyć się blokady językowej. A tutaj zobaczycie, jak wygląda szkoła, w której już niedługo możecie spędzić niezapomniane wakacje.