KONKURS – Wygraj kurs języka angielskiego na Malcie

Charakterystyczne kolorowe łodzie rybackie w zatokach Maltańskich miasteczek

Z przyjemnością ogłaszamy, że również w tym roku macie szansę wygrać w naszym konkursie niesamowitą nagrodę – kurs języka angielskiego na Malcie ze Sprachcaffe!

Malta to przepiękna, przesiąknięta historią wyspa, położona na Morzu Śródziemnym, na południe od Sycylii. To nie tylko idealny kierunek na spędzenie niezapomnianych wakacji, ale także doskonałe miejsce do nauki języka angielskiego, który jest jednym z dwóch języków urzędowych na Malcie. Tygodniowy kurs angielskiego na tej urokliwej wyspie to świetny sposób na połączenie wypoczynku z efektywną nauką języka.

Zasady konkursu „Gdzie uczysz się z FISZEK?”

Zasady konkursu są bardzo proste:

 1. W komentarzu pod tym wpisem krótko uzasadnij, dlaczego chcesz uczyć się angielskiego na Malcie.
 1. Na adres konkurs@fiszki.pl wyślij zdjęcie, film lub pracę graficzną – pokaż nam FISZKI w najbardziej oryginalnym miejscu, w którym się z nich uczysz.
 1. Wygraj tygodniowy kurs językowy na Malcie ze Sprachcaffe lub bon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie fiszki.pl.

 Uwaga!

Nie zapomnij wraz z pracą konkursową przesłać oświadczenia o zaakceptowaniu regulaminu konkursu.

Terminy

Konkurs rozpoczyna się 15 czerwca 2015 r. i trwa do 5 lipca 2015 r. Termin nadsyłania prac mija 5 lipca 2015 o północy. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi do 10 lipca 2015 r.

Nagrody

Nagroda główna – tygodniowy kurs języka angielskiego na Malcie ze szkołą SPRACHCAFFE

Nagroda główna występuje w dwóch wariantach:

a) dla osoby pełnoletniej – standardowy kurs dla osoby dorosłej (18+), w tym:

tygodniowy kurs standardowy z zakwaterowaniem w apartamentach standardowych w pokoju 2-osobowym dzielonym z innym kursantem, do wykorzystania od 2 sierpnia 2015 r. do końca roku 2015. Wyżywienie, transport, transfery i ubezpieczenie – we własnym zakresie.

lub

b) dla osoby niepełnoletniej (w przypadku przekazania nagrody) – kurs dla młodzieży w wieku 14–21 lat. Nagroda obejmuje: tygodniowy kurs standardowy języka angielskiego, zakwaterowanie w pokoju 4–7 osobowym na terenie kampusu, 3 posiłki dziennie, kurs standardowy, transfer z i na lotnisko, zajęcia dodatkowe. Przelot i ubezpieczenie we własnym zakresie. Termin wyjazdu: pomiędzy 2.08–12.09.2015 pod warunkiem dostępności miejsc.

Uwaga!

 1. Rezerwacji na wyjazd Uczestnik musi dokonać na 15 dni przed planowanym wyjazdem i będzie ona zaakceptowana pod warunkiem dostępności miejsc w wybranym terminie.
 2. Nagrody nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.
 3. Nagrodę główną można przekazać osobie trzeciej, zarówno pełnoletniej jak i niepełnoletniej, w tym przypadku jednak obowiązek podatkowy od darowizny obciąża przekazującego.

Nagrody dodatkowe – bony na zakupy w sklepie fiszki.pl

10 nagród o wartości 200 złotych każda: 10 bonów o wartości 200 złotych na zakupy w sklepie www.fiszki.pl

Uwaga!

Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu, który znajduje się tutaj:

Regulamin konkursu_Gdzie uczysz się z FISZEK

Wszystkie pytania związane z konkursem prosimy kierować na adres e-mail: konkurs@fiszki.pl.

Zwycięzcy konkursu

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie i z przyjemnością ogłaszamy, że zwyciężczynią  została Kamila Jeka, która już wkrótce będzie mogła szlifować swój angielski na Malcie. 🙂 Z wszystkimi, którym przyznano nagrody dodatkowe w formie bonów na zakupy w sklepie fiszki.pl, skontaktujemy się drogą mailową.

Bonus dla każdego – kod rabatowy na kurs językowy od Sprachcaffe

Dla tych, którzy chcą zarezerwować dowolny kurs ze Sprachcaffe już teraz, mamy kod rabatowy. Na hasło „FISZKI” podane przy rezerwacji otrzymacie 100 złotych zniżki. Aby otrzymać rabat, należy wpisać kod zniżkowy w formularzu rezerwacyjnym na stronie Sprachcaffe.

Basen do dyspozycji kursantów na kampusie Sprachcaffe na Malcie.

Kampus Sprachcaffe na Malcie z basenem do dyspozycji uczestników kursów

 

 

 

Zniżkę można również uzyskać, podając kod „FISZKI” podczas rezerwacji telefonicznej. Zapraszamy!

Szczęśliwcem, który w ubiegłym roku wygrał główną nagrodę został Wojtek. Zobaczcie, jak mu się podobało na Malcie. 🙂 Relację z kursu możecie również przeczytać tutaj: Angielski na Malcie – czyli jak błyskawicznie pozbyć się blokady językowej. A tutaj zobaczycie, jak wygląda szkoła, w której już niedługo możecie spędzić niezapomniane wakacje.

 

15 komentarzy

 • Rafał Kita pisze:

  Cześć! Nazywam się Rafał i chciałbym się uczyć jezyka angielskiego w kraju, który nim się posługuję.

 • dodu_ha pisze:

  Jezyk angielski umożliwił mi zmianę pracy i funkcjonowanie wśród profesjonalistów. Nie było mi dane nigdy wyjechać gdzieś, gdzie mogłabym uczyć sie języka w jego naturalnym otoczeniu. Uczę się z książek, słucham radia, podcastów, czytam artykuły na głos i zawsze mam ze soba pęczek fiszek:) Wciąż jednak, poziom w mowie nie jest taki jak bym chciała, oraz jaki reprezentują moi koledzy z pracy. Najtrudniej jest, kiedy ucząc sie nowych rzeczy – myślę po polsku. Uwielbiam brytyjski akcent a sam język angielski brzmi jak melodia 🙂 Gadać, ja chcę po angielsku gadać! Właśnie dlatego chce rozkręcić się językowo na Malcie. dodu_ha

 • Martyna pisze:

  Kurs językowy za granicą! Ten pomysł od pewnego czasu chodzi mi po głowie – to jedno z moich marzeń. Byłoby to idealne połączenie moich pasji – podróżowania, poznawania innych kultur i nauki języków obcych. Przed podróżami zamierzam razem z FISZKAMI opanowywać chociaż podstawy języka danego kraju. Chciałabym swobodnie mówić po angielsku, a kurs na Malcie to niepowtarzalna okazja, by to osiągnąć! 🙂

 • Ewa Świerczewska pisze:

  Z Fiszek można uczyć się wszędzie,

  u mnie to najczęściej lodówka będzie,

  bo zaglądam tam codziennie kilka razy

  i tak wkuwam widziane wyrazy,

  potem na kolację i dokładkę

  robię z fiszek pod talerz podkładkę,

  i tak przyswajam wiedzę,
  gdy przy stole siedzę 🙂

  Siedzę sobie i myślę skromnie,

  czy na Malcie uczyć można się podobnie,

  może więcej nauczyć się da,

  gdy się wkoło jeszcze ludzi ma,

  co językiem obcym władają

  i dobry jego przykład dają 🙂

  Sprawdzić bym to chciała, gdybym kurs na Malcie wygrała 🙂

 • Monika Matuszewska pisze:

  M…ówi się, że najlepszym sposobem na perfekcyjne opanowanie języka jest wyjechanie do kraju, w którym się do używa.

  A…le będąc tam można również połączyć przyjemne z pożytecznym.

  L…eniuchowanie przy basenie, zwiedzanie wyspy, nauka j. ang.- wszystko można pogodzić.

  T…am jest mnóstwo młodych ludzi, którzy są otwarci na nowe przygody.

  A…le przede wszystkim najważniejszym powodem, dla którego chciałabym się uczyć
  angielskiego na Malcie jest to, że istnieje tam najlepsza szkoła j. ang. zwana Sprachcaffe!

 • Anna Hauke pisze:

  Wyjazd na Maltę? Wymarzona przygoda!
  Angielski, nowi ludzie i piękna pogoda… 😉

  Cóż tu więcej można napisać… Staram się regularnie uczyć angielskiego przy pomocy fiszek, jednak brak kontaktu z “żywym” językiem sprawia, iż wciąż mam bariery komunikacyjne. Marzę o tym by móc swobodnie rozmawiać w języku obcym. Ponadto uwielbiam podróżować! To moja największa pasja, więc taki wyjazd byłby fantastycznym pomysłem na tegoroczne wakacje. Nie muszę chyba wspominać, że baaardzo lubię poznawać nowych ludzi. Myślę, że dzięki rozmowom z nimi, uczyniłabym ogromne postępy jeśli chodzi o konwersacje w języku angielskim.

 • Agnieszka Najda pisze:

  Dlaczego biorę udział w tym konkursie?
  Malta to cudowny kraj, jeden z najbardziej rozwiniętych i bogatych. Kraj, w którym notuje się jedne z największych zagęszczeń zabytków (Valletta – 320 zabytków); gdzie zimy są łagodne, a lata długie i ciepłe.
  Chciałabym tam pojechać, aby uczyć się wśród osób, które używają tego języka na co dzień (angielski to drugi, obok maltańskiego język urzędowy), aby poczuć klimat tego kraju, zwiedzić wyspę i spróbować regionalnej kuchni.

 • Kasia Siewruk pisze:

  Chciałbym uczyć się angielskiego na Malcie, bo przez ostatnie pół roku zapomniałam języka. Potrzebny mi intensywny kurs za dnia, a wieczorami długie dyskusje z lokalsami-native speakerami:) może wówczas mohe umiejętności które zabrało mi chorobsko teoche wrócą:)

 • Johnny Kruglov pisze:

  Jestem pozytywną osobą, kocham życie, kocham rozmawiać!
  Dlaczego warto uczyć się angielskiego na Malcie?
  Po pierwsze, ja naprawdę chcę mówić po angielsku i uczę się dzień i noc, aby się go nauczyć. Po drugie Malta – to jest miejsce dla młodych ludzi, dla tych, którzy chcą się uczyć i chcą poprawić!
  Proszę dać mi szansę, aby zrobić kurs w języku angielskim i udowodnię, że jestem godnym zwycięzcą!

 • Adidas pisze:

  Zawsze marzyłem ,żeby się uczyć języka obcego w innym kraju. Dlaczego? Dlatego ,że człowiek umieszczony jest w nowym otoczeniu, gdzie ma pewne ultimatum – by się dogadać musi używać obcego języka. Dlatego próbuje, ponosi porażki, ale bardzo szybko dzięki mózgowi przestawia się na nowy sposób myślenia. Kurs na Malcie to wspaniała okazja na tymczasową zmianę środowiska i możliwość wytworzenia nowych nawyków językowych.

 • Łucja B. pisze:

  Nauka angielskiego na Malcie – z pięciu powodów:
  M – morze
  A – angielski, angielski, angielski..
  L – lokalne zabytki
  T – timpana (danie z kuchni maltańskiej)
  A – animacje wodne

 • słonecznanatalia pisze:

  Nauka języka w tak egzotycznym i przyjemnym miejscu może być początkiem nowej podróżniczej przygody z fiszkami i przełamywania kolejnych barier. Moje fiszki nad Morzem Śródziemnym jeszcze nie były, więc pakujemy się i ruszamy w drogę tym razem na MALTĘ!! 😀

 • Kasia pisze:

  Chciałabym uczyć się angielskiego na Malcie, ponieważ lubię łączyć przyjemne z pożytecznym. Gdy człowiek jest zrelaksowany, wiedza łatwiej wchodzi do głowy 🙂

 • Mikołaj Ewert pisze:

  Nauka języka w obcym kraju musi być niesamowitym! Piękna pogoda, cudowna wyspa i nowi znajomi, z którymi razem mógłbym szkolić język jednocześnie będąc na wakacjach… ach, te marzenia… 🙂

 • Monika pisze:

  To musi być niesamowite! wspaniała pogoda, cudne miejsce, można poznać tylu wspaniałych ludzi! a czy istnieje możliwość zapisania się na kurs języka francuskiego ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *