Relacja zwycięzcy konkursu z kursu języka angielskiego na Malcie

Zwycięzka konkursu o kurs angielskiego na Malcie

Wczoraj na fanpage FISZKI otrzymaliśmy wiadomość od Wojciecha Kasprzaka, zwycięzcy naszego czerwcowego konkursu, w którym nagrodą był wyjazd na kurs języka angielskiego na Malcie ze Sprachcaffe. Jego słowa niech wystarczą za cały komentarz:

Witam. Wczoraj powróciłem z mojego kursu angielskiego na Malcie. Dziękuję wam za niezapomniane chwile, które tam przeżyłem. Z pewnością był to mój najlepszy tydzień w życiu, poznałem wielu ludzi z całego świata i mogłem ujrzeć wspaniałe miejsca. Mało tego… Mimo, że byłem tam tylko tydzień mój angielski baardzo się poprawił, głównie przez to, że zmuszony byłem do używania właśnie tego języka. Jeszcze raz dziękuję za najwspanialsze wakacje mojego życia. Tak jak prosiliście przesyłam Wam parę zdjęć z mojej podróży.

Poniżej znajdują się przesłane przez Wojciecha zdjęcia – musicie przyznać, że Malta wygląda niezwykle pociągająco…
kurs-jezyka-angielskiego-na-malcie-10-900 kurs-jezyka-angielskiego-na-malcie-1-900 kurs-jezyka-angielskiego-na-malcie-2-900 kurs-jezyka-angielskiego-na-malcie-3-900 kurs-jezyka-angielskiego-na-malcie-4-900 kurs-jezyka-angielskiego-na-malcie-5-900 kurs-jezyka-angielskiego-na-malcie-6-900 kurs-jezyka-angielskiego-na-malcie-8-900

Przypominamy też urywek filmu, dzięki któremu Wojciech wygrał kurs angielskiego – piosenka tytułowa “Oryginalne FISZKI są najlepsze”.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *