Fiszkowe nowości 2022 – podsumowanie

Kalendarz nowości 2022

Początek stycznia to czas bilansów, podliczeń, remanentów, zestawień itd. My postanowiliśmy podzielić się z Wami naszym podsumowaniem nowości, które pojawiły się w naszej ofercie w minionym roku. A było ich niemało, bo aż 10, w tym dwa nowe języki 💙. Jakie były zatem nowości 2022 w naszym fiszkowym wydawnictwie? Oto one:

ANGIELSKI W BIZNESIE – niekwestionowana gwiazda

Na początku roku wystartowaliśmy z czterema tytułami i szybko okazało się, że nasza nowa seria biznesowa bardzo Wam się spodobała i… oczekujecie kolejnych pozycji. W październiku poszerzyliśmy zatem ofertę o kolejne cztery tytuły. I zdradzę Wam, że to nie koniec – spodziewajcie się nowości w pierwszym kwartale 2023.

W serii ukazały się: Rozmowa kwalifikacyjnaPraca w korporacjiPraca zdalnaKorespondencja e-mailowa, Podróże służboweSpotkania służbowePrezentacje oraz Zarządzanie projektem.

Angielski w biznesie okazał się niekwestionowaną gwiazdą (nie tylko wśród nowości 2022) i w zestawieniu naszych TOP tytułów zeszłego roku zajął miejsce na podium – tuż za seriami Starter i Słownictwo. Zastanawiacie się, dlaczego ta seria cieszy się taką popularnością? Po pierwsze – ma przemyślany dobór tytułów odzwierciedlający obecny charakter rynku pracy. Po drugie – kompleksowo ujmuje dany temat i ma trafnie dobrane słownictwo. A po trzecie wreszcie – ma przystępny format, który (mimo swych niewielkich rozmiarów) wciąż pozwala na korzystanie z zalet metody fiszek, czyli systemu nauki w formie quizu oraz nagrań audio.

STARTER KOREAŃSKI – powiew świeżości

STARTER koreański powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie Koreą i wszystkim, co z nią związane – w tym również językiem koreańskim. Dzięki temu trendowi w kwietniu poszerzyliśmy naszą ofertę FISZEK do nauki języków azjatyckich – co bardzo nas cieszy.

STARTER koreański jest kompleksowym kursem, który fiszka po fiszce wprowadza kolejne zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Ponieważ wiemy, jak ważna jest wymowa, tytuł zawiera nagrania wszystkich haseł wykonane przez profesjonalnych lektorów. Integralną częścią STARTERA jest pudełko MEMOBOX. Wszystko to sprawia, że samodzielna nauka koreańskiego od podstaw jest możliwa, a do tego – przyjemna i skuteczna.

JĘZYK UKRAIŃSKI SŁOWNICTWO 1 – niespodziewana potrzeba

Prawda jest taka, że FISZKI do języka ukraińskiego nie znajdowały się w planie wydawniczym na rok 2022. Jednak już w marcu stało się oczywistym, że potrzeba takiego tytułu staje się paląca. Z jednej strony cieszył nas fakt, że Polacy zaczęli uczyć się języka ukraińskiego, z drugiej – nie cieszył powód tego zainteresowania. W ekspresowym tempie opracowaliśmy zatem tytuł do nauki języka naszych wschodnich sąsiadów – w maju ukazał się drukiem.

SŁOWNICTWO 1 to obszerny i kompleksowy kurs słownictwa na poziomie podstawowym (A1). Obszerny, ponieważ zawiera aż 2400 słów i zwrotów! A kompleksowy, ponieważ z fiszkami dostajecie dostęp do nagrań wszystkich haseł oraz pudełko MEMOBOX. Podsumowując – dostajecie do ręki doskonałe narzędzie do samodzielnej, skutecznej i przyjaznej nauki.

Nowości 2022 – dziękujemy za kolejny rok razem

Wszystkie nowości 2022 cieszą się Waszym zainteresowaniem – to dla nas sygnał, że trafnie rozpoznajemy potrzeby FISZKOfanów 😊. To już dwudziesty rok razem – dziękujemy Wam za zaufanie! Obiecujemy, że i w tym roku będziemy uważni na Wasze językowe potrzeby. Dlatego już w pierwszym kwartale spodziewajcie się FISZEK do angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. To Wasze ulubione języki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *