Skuteczna nauka słówek, czyli seria SŁOWNICTWO – FISZKI Z BLISKA #5

nauka słownictwa

Dziś przyjrzymy się naszej bestsellerowej serii SŁOWNICTWO, dzięki której nauka słówek staje się prosta i przyjemna. W jej ramach wydaliśmy FISZKI do nauki 7 języków na następujących poziomach:

Nauka słówek z fiszkami – dlaczego to działa?

1040 fiszek, 50 kategorii tematycznych, w każdej z nich po kilkanaście albo kilkadziesiąt nowych słówek. Taka duża porcja wiedzy może budzić niepokój 😉 Ale dzięki metodzie fiszek jest jak najbardziej do ogarnięcia!

Sekret polega na tym, że materiał jest podzielony na małe porcje, które przyswajasz krok po kroku. Na przejrzystych kartonikach znajdziesz tylko to, co konieczne. Nie ma mowy o przeładowaniu materiałem czy chaosie!

Jednocześnie masz pewność, że po przerobieniu całego zestawu będziesz mógł się pochwalić naprawdę szerokim zasobem słownictwa. Kategorie tematyczne obejmują zagadnienia związane z życiem codziennym i najbliższym otoczeniem człowieka (odżywianie, zdrowie, pogoda, liczby, miary, podróże), ale też z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami, jak na przykład finanse, media i komunikacja czy prawo.

Nie musisz też się martwić o planowanie harmonogramu powtórek, ponieważ robi to za Ciebie Twoja maszynka do nauki. Opakowanie zestawu jest jednocześnie kluczowym narzędziem wykorzystywanym do nauki metodą fiszek. Wystarczy tylko umieścić w odpowiednich miejscach przegródki – i MEMOBOX gotowy!

Rozłożenie powtórek w czasie i nauka w formie quizu szybko przynoszą efekty. Dlatego już nawet 15 minut dziennie w zupełności wystarczy, żeby szybko się zapełniały kolejne przegródki pudełka MEMOBOX. A wizualizacja postępów jeszcze bardziej napędza do systematycznej nauki! Nim się obejrzysz, materiał z całego tytułu znajdzie się w Twojej pamięci długotrwałej.

Co znajdziesz w środku?

Reasumując, w pudełku z serii SŁOWNICTWO znajdziesz:

 1. 1040 fiszek ze słownictwem zebranym w 50 kategoriach tematycznych,
 2. dostęp do nagrań wszystkich haseł i przykładów w formie plików mp3,
 3. zintegrowany MEMOBOX, czyli pudełko do nauki i powtórek,
 4. dostęp do aplikacji do nauki online,
 5. dostęp do testu kontrolnego,
 6. etui na ok. 20 fiszek.

Dla kogo jest seria SŁOWNICTWO?

Przede wszystkim ta seria będzie idealna dla Ciebie, jeśli:

 • właśnie skończyłeś ostatnią powtórkę ze STARTERA i czujesz, że to dopiero początek Twojej przygody z językiem obcym,
 • zaczynasz naukę języka od podstaw i chcesz pracować nad szerokim zasobem słownictwa – nie lubisz uczyć się po łebkach,
 • nauka języka nie jest dla Ciebie przelotną przygodą, ale projektem na dłużej, dlatego potrzebujesz narzędzia do nauki, które pozwoli Ci się konsekwentnie rozwijać i doskonalić umiejętności na kolejnych poziomach zaawansowania,
 • lubisz wyzwania i nie szukasz drogi na skróty – chcesz mieć pewność, że opanujesz słownictwo z najróżniejszych kategorii tematycznych, a nie tylko z tych najbardziej oczywistych,
 • chcesz się uczyć kompleksowo – przy okazji poszerzania zasobu słownictwa chcesz przy okazji poznawać nowe konstrukcje gramatyczne i pracować nad poprawną wymową,
 • zależy Ci na efektywnej nauce – chcesz wykorzystać metodę fiszek do systematycznych powtórek i monitorowania postępów.

Z serią SłŁOWNICTO nauka słówek naprawdę jest prosta i skutec

FISZKI Z SERII SŁOWNICTWO – PRZEJDŹ DO SKLEPU