Skuteczna nauka słówek, czyli seria SŁOWNICTWO – FISZKI z bliska #5

fiszki do nauki słownictwa

Dziś przyjrzymy się naszej bestsellerowej serii SŁOWNICTWO, dzięki której nauka słówek staje się prosta i przyjemna. W jej ramach wydaliśmy FISZKI do nauki 8 języków na następujących poziomach:

Nauka słówek z fiszkami – dlaczego to działa?

1040 fiszek, 50 kategorii tematycznych, w każdej z nich po kilkanaście albo kilkadziesiąt nowych słówek. Taka duża porcja wiedzy może budzić niepokój 😉 Ale dzięki metodzie fiszek jest jak najbardziej do ogarnięcia!

Sekret polega na tym, że materiał jest podzielony na małe porcje, które przyswajasz krok po kroku. Na przejrzystych kartonikach znajdziesz tylko to, co konieczne. Nie ma mowy o przeładowaniu materiałem czy chaosie!

 • fiszka język angielski kasztan
 • fiszka język angielski chestnut

Jednocześnie masz pewność, że po przerobieniu całego zestawu będziesz mógł się pochwalić naprawdę szerokim zasobem słownictwa. Kategorie tematyczne obejmują zagadnienia związane z życiem codziennym i najbliższym otoczeniem człowieka (odżywianie, zdrowie, pogoda, liczby, miary, podróże), ale też z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami, jak na przykład finanse, media i komunikacja czy prawo.

Nauka słówek z fiszkami – 5 skutecznych sposobów

 1. Systematyczność
  Warto przyswajać i przypominać sobie materiał każdego dnia – już 15 minut dziennie w zupełności wystarczy, by szybciej znalazł on miejsce w Twojej pamięci długotrwałej.
 2. Zaangażowanie zmysłów wzroku i słuchu
  Dzięki dostępowi do nagrań wszystkich haseł i przykładów, oprócz zmysłu wzroku, pobudzisz też do działania zmysł słuchu. Dzięki temu słówka i zwroty będą dużo szybciej i łatwiej wchodzić do głowy. Na pewno zauważysz różnicę podczas codziennej nauki!
 3. Zaplanowany harmonogram powtórek
  Dzięki pudełku MEMOBOX nie musisz się martwić planem powtórek, ponieważ ono robi to za Ciebie. Zapełniaj kolejne przegródki pudełka, a wizualizacja postępów jeszcze bardziej napędzi Cię do systematycznej nauki.
 4. Możliwość nauki online
  Wyjeżdżasz i nie masz miejsca na swój zestaw fiszek i MEMOBOX? Naszła cię ochota na naukę kolejnego działu, a Twoje fiszki zostały w domu? Nic nie szkodzi! Korzystaj z aplikacji online, w której znajdziesz dokładnie ten sam materiał, co w swoim papierowym zestawie. Przerabiaj kolejne działy, bez względu na to, gdzie akurat się znajdujesz.
 5. Nauka kiedykolwiek i gdziekolwiek
  Przerabiane fiszki warto mieć ze sobą zawsze i wszędzie. Dzięki kompaktowemu i poręcznemu etui, które zmieści około 20 fiszek, możesz wrócić do przerabianego słownictwa w czasie, który zwykle byłby niewykorzystany. Ucz się więc w podróży, w kolejce czy na plaży.

Co znajdziesz w środku?

Reasumując, w pudełku z serii SŁOWNICTWO znajdziesz:

 • 1040 fiszek ze słownictwem zebranym w 50 kategoriach tematycznych,
 • dostęp do nagrań wszystkich haseł i przykładów w formie plików mp3,
 • MEMOBOX, czyli pudełko do nauki i powtórek,
 • dostęp do testu kontrolnego,
 • etui na ok. 20 fiszek.

Dla kogo jest seria SŁOWNICTWO?

Przede wszystkim ta seria będzie idealna dla Ciebie, jeśli:

 • właśnie skończyłeś ostatnią powtórkę ze STARTERA i czujesz, że to dopiero początek Twojej przygody z językiem obcym,
 • zaczynasz naukę języka od podstaw i chcesz pracować nad szerokim zasobem słownictwa – nie lubisz uczyć się po łebkach,
 • nauka języka nie jest dla Ciebie przelotną przygodą, ale projektem na dłużej, dlatego potrzebujesz narzędzia do nauki, które pozwoli Ci się konsekwentnie rozwijać i doskonalić umiejętności na kolejnych poziomach zaawansowania,
 • lubisz wyzwania i nie szukasz drogi na skróty – chcesz mieć pewność, że opanujesz słownictwo z najróżniejszych kategorii tematycznych, a nie tylko z tych najbardziej oczywistych,
 • chcesz się uczyć kompleksowo – przy okazji poszerzania zasobu słownictwa chcesz przy okazji poznawać nowe konstrukcje gramatyczne i pracować nad poprawną wymową,
 • zależy Ci na efektywnej nauce – chcesz wykorzystać metodę fiszek do systematycznych powtórek i monitorowania postępów.

Z serią SŁOWNICTWO nauka słówek naprawdę jest prosta i skuteczna

FISZKI Z SERII SŁOWNICTWO – PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *