Książki za darmo? Rozdajemy publikacje z serii Oxford Bookworms!

Książki za darmo

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich moli książkowych. Przy każdym zamówieniu powyżej 119 zł możesz wybrać jedną z sześciu książek z serii Oxford Bookworms. Sprawdź, który prezent będzie najlepiej odpowiadał Twojemu poziomowi angielskiego. A przede wszystkim – która z książek sprawi Ci najwięcej radości 🙂

Oxford Bookworms – wyjątkowa seria dla moli książkowych

Seria Oxford Bookworms jest przeznaczona dla osób, które chcą szlifować angielski w jeden z najprzyjemniejszych sposobów – czytając książki. Została stworzona specjalnie z myślą o tych, dla których angielski nie jest językiem ojczystym. Autorzy zadbali o to, żeby słownictwo, zwroty i konstrukcje gramatyczne występujące w poszczególnych książkach były jak najlepiej dostosowane do poziomu języka czytelnika. Na końcu każdej z nich jest dodatkowa sekcja z ćwiczeniami do poszczególnych rozdziałów. Publikacje są dostępne na następujących poziomach zaawansowania:

  • STAGE 1: poziom podstawowy A1/A2
  • STAGE 2: poziom średnio zaawansowany A2/B1
  • STAGE 3: poziom średnio zaawansowany B1
  • STAGE 4: poziom średnio zaawansowany B1/B2

Książki za darmo na fiszki.pl

Ale przejdźmy do sedna. Oto 6 różnych pozycji z serii Oxford Bookworms Factfiles. Przy zamówieniu powyżej 119 zł możesz odebrać jedną z nich jako prezent. Sprawdź szczegóły promocji  i pamiętaj – książki nie będą u nas dostępne w regularnej sprzedaży, a liczba egzemplarzy jest ograniczona. Więc nie ma co zwlekać z odebraniem prezentu 🙂

KSIĄŻKI ZA DARMO: SZCZEGÓŁY PROMOCJI

1. London, John Escott

Liczba słów: 4 800 (STAGE 1)

Wybierz się na wycieczkę do Londynu. Poznaj miejsca, które musisz zobaczyć, i rzeczy, które nie powinny Cię ominąć. Poznaj prawdziwy Londyn – zaskakujący i pełen tajemnic.

2. New York, John Escott

Liczba słów: 4 640 (STAGE 1)

W Nowym Jorku można robić dosłownie wszystko! Otwórz książkę i przekonaj się na własnej skórze, że to jedno z najbardziej ekscytujących miast świata.

3. Ireland, Tim Vicary

Liczba słów: 7 120 (STAGE 2)

Ciesz się pięknem głębokiej zieleni i spokojnych rzek. Odwiedź irlandzkie puby i teatry. Dowiedz się, kim był King Billy, i dlaczego w XIX w. tak wielu Irlandczyków opuściło ojczyznę. Poznaj Irlandię we wszystkich jej odsłonach.

4. Seasons and Celebrations, Jackie Maguire

Liczba słów: 6 508 (STAGE 2)

Wielkanoc, Święta Bożego Narodzenia, Dzień Matki, walentynki… Okazji do świętowania w ciągu roku jest mnóstwo. Dowiedz się, jak się je celebruje w Wielkiej Brytanii, USA, a nawet w odległej Nowej Zelandii.

5. Australia and New Zeland, Christine Lindop

Liczba słów: 10 270 (STAGE 3)

Wybierz się na koniec świata i poznaj te dwie zadziwiające krainy. Zobacz zwierzę, które ma troje oczu. Poznaj dziwny taniec rugbistów. Daj się zaskoczyć!

6. The History of English Language, Brigit Viney

Liczba słów: 16 753 (STAGE 4)

Prawie 400 milionów osób posługuje się nim jako językiem ojczystym. Kolejne kilkaset milionów używa go jako języka obcego. Jak to się stało, że jest tak powszechny? Jak powstał? Jak się rozwijał? Poznaj fascynującą historię języka angielskiego, który stał się „językiem świata”.

Dowiedz się też, jak uczyć się angielskiego, czytając książki po angielsku w wersji nieuproszczonej.

Książki do czytania po angielsku – jak je mądrze wykorzystać do nauki