Jak uczyć się z fiszek – 4 profile na Instagramie, które inspirują do nauki

Fiszki opininie na Instagramie

Jak uczyć się z fiszek? Jak w pełni wykorzystać ich potencjał? Zobacz, jak te niewielkie i poręczne kartoniki sprawdzają się w praktyce. Przedstawiam sześć ciekawych profili na Instagramie, które inspirują do nauki i rozwoju – również z wykorzystaniem oryginalnych FISZEK 🙂

Natalia (@ilookgoodinthatwhitecoat), przyszła pani anestezjolog, z FISZEK uczy się regularnie m.in. angielskich słówek (na zdjęciu Wyrazy zdradliwe, Amerykański kontra brytyjski, Najczęstsze błędy, Konstrukcje egzaminacyjne). A FISZKI do hiszpańskiego wykorzystała podczas swojego „domowego kursu”:

https://www.instagram.com/p/BX213uCBFoU/?tagged=naukajezyka

Karo (@norepinephrinum), studentka medycyny i miłośniczka podróży, spędza wakacje z fiszkami do nauki angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (FISZKI – język angielski  – Słownictwo 4):

@dentistrylifebyann dzielnie uczy się niemieckiego 🙂 Na zdjęciu poprzednie wydanie FISZEK eko do nauki niemieckiego słownictwa (poziom A1) – w wersji ekonomicznej (bez pudełka MEMOBOX®) i zestaw stu kartoników do nauki rekcji czasownika:


Natomiast @mamateacher_pl pokazuje, jak połączyć naukę z zabawą i w kreatywny sposób wykorzystać nasze FISZKI dla dla dzieci:


Jeżeli właśnie planujesz zakup swojego pierwszego zestawu oryginalnych FISZEK, sprawdź, jak w pełni wykorzystać ich potencjał.

Obejrzyj film i dowiedz się w niecałe dwie minuty, jak uczyć się z FISZEK:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *