Rozwój osobisty – dlaczego warto szlifować kompetencje z fiszkami?

rozwoj-osobisty

Znasz nasze FISZKI szkoleniowe? Jeśli rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny, to pewnie zdarzyło Ci się z nich już korzystać. Jeżeli jakimś cudem Cię to ominęło, to właśnie jest świetna okazja, żeby nadrobić zaległości 🙂 – promocja 3+1 na FISZKI, dzięki którym rozwiniesz najważniejsze kompetencje 21. wieku!

Seria debiutowała w 2016 r. czterema zestawami po 38 kart. Teraz wszystkich tytułów serii jest już 15! Idea pozostaje niezmienna – zmieścić maksimum treści w kompaktowym narzędziu. Co jeszcze je wyróżnia? Dlaczego warto zadbać o rozwój osobisty właśnie z fiszkami? Oto 4 najważniejsze powody…

Dlaczego warto zadbać o rozwój osobisty z fiszkami?

1. Poznasz esencjonalną teorię opartą o rzetelną naukę – twórcy FISZEK szkoleniowych to praktycy, szkoleniowcy, eksperci w swoich dziedzinach. Możesz zaufać, że wybrali dla Ciebie to, co absolutnie najważniejsze, żeby zdobyć maksimum wiedzy w jak najkrótszym czasie.

2. Bez wahania przekujesz teorię w praktykę. Na rewersie każdej karty znajdziesz propozycję angażującego ćwiczenia, które pozwoli Ci od razu wykorzystać przedstawioną na awersie teorię.

3. Wiedza podana w małych porcjach pomoże Ci zachować wytrwałość. FISZKI szkoleniowe to nieskomplikowane narzędzie, które da Ci poczucie kontroli nad własnym rozwojem i motywację do tego, żeby pewnymi krokami dążyć prosto do celu.

4. Nauczysz się tego, co jest niezbędne w dzisiejszym świecie, a czego pewnie nie miałeś okazji nauczyć się w szkole. Na własnych warunkach, we własnym tempie, w dowolnym miejscu. Motywacja, wystąpienia, asertywna komunikacja, trening antystresowy… To Ty zdecydujesz, które kompetencje 21. wieku są najbardziej istotne dla Ciebie!

3+1 – stwórz swój własny promocyjny zestaw!

fiszki-kompetencyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *