Pomysł na prezent świąteczny, który uczy – nasze TOP 10 prezentów

Pomysły na prezenty świąteczne

Nie czekaj na ostatnią chwilę. W tym roku zaplanuj z wyprzedzeniem, jakie prezenty pod choinkę dasz swoim bliskim. Zaoszczędzisz w ten sposób i nerwy, i pieniądze. Oto pomysły na prezenty świąteczne, które uczą i motywują do rozwoju!

1. Samouczki do nauki nowego języka od podstaw

Zainspiruj bliską osobę do poszerzenia horyzontów i poznania zupełnie nowego języka od absolutnych podstaw. Nasze Startery umożliwiają samodzielną naukę nowego języka – bez konieczności korzystania z innych materiałów. Bez pomocy nauczyciela. To kompleksowe samouczki, dzięki którym poznaje się wszystkie ważne zagadnienia – nie tylko podstawowe słownictwo, ale też poprawną wymowę i najważniejsze zagadnienia gramatyczne. A to wszystko w małych, przystępnych „porcjach”. A może stworzysz własny „zestaw motywacyjny” – np. Starter hiszpański i bilet lotniczy na krótki wypad do Barcelony 🙂 W naszym sklepie znajdziesz Startery aż do 12 języków!

2. FISZKI do nauki języków obcych

FISZKI pozwalające poszerzyć zasób słownictwa lub skupić się na konkretnym zagadnieniu gramatycznym ucieszą każdego, kto już uczy się się języka obcego i chce się w tym zakresie rozwijać. Do wyboru aż 8 języków: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, norweski i ukraiński.

3. FISZKI do nauki języka angielskiego biznesowego

Kolejny pomysł na prezent świąteczny to FISZKI do nauki angielskiego biznesowego. Ta seria to doskonały prezent pod choinkę dla każdego, kto pracuje w zagranicznych firmach czy ma kontakty służbowe z cudzoziemcami, a kto chciałby poszerzyć swoją znajomość Business English. To również idealny prezent dla studenta, który dopiero przygotowuje się do startu w życie zawodowe. Do wyboru aż 8 tytułów – każdy z pewnością znajdzie coś “w sam raz” dla swoich bliskich. Zobacz wszystkie tytuły z biznesowej serii 100!

4. Zestawy do nauki angielskiego dla dzieci

Mądry prezent dla dziecka? Znamy odpowiedź! To FISZKI obrazkowe z angielskimi słówkami, FISZKI z grami 2w1, naklejki z angielskim albo słownik obrazkowy. Zaraź dzieciaki językowym bakcylem najszybciej, jak się da. Podaruj im atrakcyjne pomoce do nauki angielskiego – niech się przekonają, że nauka języka to przede wszystkim dobra zabawa. Do której i Ty możesz się przyłączyć 🙂 Sprawdź całą kategorię nauka angielskiego dla dzieci.

5. Książki po angielsku

Książka jako prezent pod choinkę to zawsze dobry pomysł. I wcale nie musi być oklepany! Zaskocz kogoś bliskiego oryginalnym upominkiem. Książki po angielsku to oryginalny prezent dla anglisty – czytanie Sapkowskiego po angielsku wcale nie jest takie oczywiste 😉 Świetnym uzupełnieniem do takiej książki będzie zestaw do nauki – czyste kartoniki i pudełko do nauki i powtórek (więcej o tym w punkcie 6). Żeby najciekawsze zwroty i konstrukcje napotkane podczas lektury znalazły swoje miejsce na fiszkach, a niedługo potem – w pamięci długotrwałej! Zobacz wszystkie książki po angielsku dostępne w naszym sklepie!

6. Akcesoria do nauki

Czyste fiszki w zestawie z pudełkiem do nauki i powtórek albo karteczki elektrostatyczne to uniwersalny pomysł na prezent dla… każdego. Każdego, kto uczy się… czegokolwiek. Wcale nie muszą to być języki obce! Daty historyczne, wzory, ustawy, język programowania… Jak widać, akcesoria to zarówno doskonały prezent dla ucznia, jak i prezent dla studenta. Sprawdź wszystkie akcesoria do nauki dostępne w naszym sklepie!

7. FISZKI medyczne

Kolejny pomysł na niebanalny prezent pod choinkę to FISZKI medyczne. Nie zapominajmy, że fiszki to sprawdzona metoda nauki dowolnych treści (nie tylko języków obcych), które trzeba zapamiętać, a następnie skutecznie utrwalić. Takim obszarem jest medycyna. FISZKI medyczne będą ciekawą propozycją dla lekarzy. Idealnie sprawdzą się też jako prezent dla studenta medycyny.

8. FISZKI szkoleniowe do ćwiczenia kompetencji

Chcesz podarować bliskiej Ci osobie prawdziwą motywację do działania i rozwoju? Zrób to dzięki temu świetnemu narzędziu do ćwiczenia kompetencji XXI w. FISZKI szkoleniowe zawierają tylko to, co niezbędne. Esencjonalną teorię bazującą na rzetelnej nauce oraz ćwiczenia – kluczowe dla zdobycia nowej kompetencji. Sprawdź wszystkie tytuły z serii Kompetencje XXI w.

9. Poradniki dla rodziców

Jeżeli szukasz pomysłów na prezenty świąteczne dla przyszłych – albo świeżo upieczonych – rodziców, gorąco polecam zestaw wyjątkowych poradników z serii MĄDRY RODZIC. Poręczny format, przystępnie przedstawiona treść, miła dla oka szata graficzna, dobra cena. Czego chcieć więcej? Poznaj wszystkie tytuły z serii MĄDRY RODZIC.

10. Książeczki z zabawami edukacyjnymi dla dzieci

GRAJKI to wspaniały prezent dla dziecka. Kolorowe karty z zabawami edukacyjnymi, dzięki którym dzieci ćwiczą spostrzegawczość i koncentrację, uczą się logicznego myślenia, poszerzają wiedzę o świecie, wzbogacają słownictwo. W naszym sklepie znajdziesz do wyboru pięć książeczek, dostosowanych poziomem trudności do różnych grup wiekowych – od 2-/3-latków do 6-/7-latków. Zobacz wszystkie GRAJKI – zabawy edukacyjne dostępne w naszym sklepie.

Sprawdź też atrakcyjne zestawy promocyjne dostępne na fiszki.pl

A kiedy nadejdzie ten moment… przeczytaj jak mądrze spędzić święta z rodziną (i nie zwariować) 🙂

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *