Językowe pomysły na prezenty świąteczne, które uczą. Nasze TOP 10

pomysły na prezenty świąteczne pod choinkę

Nie czekaj na ostatnią chwilę. W tym roku zaplanuj z wyprzedzeniem, jakie prezenty pod choinkę dasz swoim bliskim. Zaoszczędzisz w ten sposób i nerwy, i pieniądze. Oto pomysły na językowe prezenty świąteczne, które uczą i motywują do rozwoju!

Językowe pomysły na prezenty świąteczne:

1. Samouczki do nauki nowego języka od podstaw

Zainspiruj bliską osobę do poszerzenia horyzontów i poznania zupełnie nowego języka od absolutnych podstaw. Nasze Startery umożliwiają samodzielną naukę nowego języka – bez konieczności korzystania z innych materiałów. Bez pomocy nauczyciela. To kompleksowe samouczki, dzięki którym poznaje się wszystkie ważne zagadnienia – nie tylko podstawowe słownictwo, ale też poprawną wymowę i najważniejsze zagadnienia gramatyczne. A to wszystko w małych, przystępnych „porcjach”. Szczególnie polecam „zestaw motywacyjny” – np. Starter hiszpański i bilet lotniczy na krótki wypad do Barcelony 🙂

W naszym sklepie znajdziesz Startery aż do 12 języków!

2. FISZKI do nauki angielskiego

Zestaw FISZEK, pozwalający skupić się na konkretnym zagadnieniu gramatycznym lub poszerzyć zasób słownictwa na odpowiednim poziomie ucieszy każdego, kto już się uczy angielskiego i chce się w tym zakresie rozwijać. Obok naszych bestsellerowych zestawów z angielskim słownictwem – gorąco polecam też nowości, które ostatnio pojawiły się w naszym sklepie: FISZKI dla seniorów i nową serię FISZKI 600.

Sprawdź wszystkie tytuły z języka angielskiego dostępne w naszym sklepie

3. FISZKI obrazkowe CZARNO NA BIAŁYM

Kolejne językowe pomysły na prezenty świąteczne – FISZKI obrazkowe to doskonały prezent pod choinkę dla każdego, kto potrzebuje trochę dodatkowej motywacji do nauki angielskiego. Karty obrazkowe z zabawnymi czarno-białymi ilustracjami to doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy chcą się uczyć języka na luzie, ale kompleksowo. Oprócz najważniejszych haseł, które łatwo zapadają w pamięć, na fiszkach wyróżniono też ważne konstrukcje, czasowniki frazowe, idiomy i kolokacje.

Poznaj wszystkie fiszki z serii czarno na białym

4. Pudełko do nauki i powtórek + FISZKI in blanco

To uniwersalny pomysł na prezent dla… każdego. Każdego, kto uczy się… czegokolwiek. Wcale nie muszą to być języki obce! Daty historyczne, ustawy, język programowania… „Maszynka do nauki” w zestawie z fiszkami pomoże zapamiętać, co trzeba. A jednocześnie zmotywuje do systematycznej nauki.

Sprawdź wszystkie akcesoria do nauki dostępne w naszym sklepie

5. Książki po angielsku

Książka jako prezent pod choinkę to zawsze dobry pomysł. I wcale nie musi być oklepany! Zaskocz kogoś bliskiego oryginalnym upominkiem – czytanie Sapkowskiego po angielsku wcale nie jest takie oczywiste 😉 Świetnym uzupełnieniem do książki po angielsku będzie zestaw do nauki – czyste kartoniki i pudełko do nauki i powtórek (więcej o tym w punkcie 6). Żeby najciekawsze zwroty i konstrukcje napotkane podczas lektury znalazły swoje miejsce na fiszkach, a niedługo potem – w pamięci długotrwałej!

Zobacz wszystkie książki dostępne w naszym sklepie

6. Poradnik Naucz się uczyć + zestaw do nauki

Kolejny pomysł na ciekawy prezent pod choinkę to nasz bestseller, który zmotywuje do nauki każdego! A przede wszystkim pokaże, jak się uczyć efektywnie. Książka Naucz się uczyć Sebastiana Leitnera to poradnik, który otwiera oczy na to, jak niewiele trzeba, żeby zacząć uczyć się w taki sposób, żeby w końcu przynosiło to pożądane efekty – bo „nie ma złych uczniów, są tylko złe metody nauczania”.

7. Karty szkoleniowe do ćwiczenia kompetencji

Chcesz podarować bliskiej Ci osobie prawdziwą motywację do działania i rozwoju? Zrób to dzięki temu świetnemu narzędziu do ćwiczenia kompetencji XXI w. FISZKI szkoleniowe zawierają tylko to, co niezbędne. Esencjonalną teorię bazującą na rzetelnej nauce oraz ćwiczenia – kluczowe dla zdobycia nowej kompetencji.

Sprawdź wszystkie tytuły z serii Kompetencje XXI w.

8. Poradniki dla rodziców

Jeżeli szukasz pomysłów na prezenty świąteczne dla przyszłych – albo świeżo upieczonych – rodziców, gorąco polecam zestaw wyjątkowych poradników z serii MĄDRY RODZIC. Poręczny format, przystępnie przedstawiona treść, miła dla oka szata graficzna, dobra cena. Czego chcieć więcej?

Poznaj wszystkie tytuły z serii MĄDRY RODZIC

9. Książeczki z zabawami edukacyjnymi dla dzieci

GRAJKI to kolorowe karty z zabawami edukacyjnymi, dzięki którym dzieci ćwiczą spostrzegawczość i koncentrację, uczą się logicznego myślenia, poszerzają wiedzę o świecie, wzbogacają słownictwo. W naszym sklepie znajdziesz do wyboru pięć książeczek, dostosowanych poziomem trudności do różnych grup wiekowych – od 2-/3-latków do 6-/7-latków.

Zobacz wszystkie GRAJKI – zabawy edukacyjne dostępne w naszym sklepie

10. Zestaw do nauki angielskiego dla dzieci

FISZKI z angielskimi słówkami, kolorowe karty, którymi można grać w Piotrusia, memorki, kwartet czy wojnę. Naklejki z angielskim albo słownik obrazkowy. Zaraź dzieciaki językowym bakcylem najszybciej, jak się da. Podaruj im FISZKI dla dzieci – niech się przekonają, że nauka języka to przede wszystkim dobra zabawa. Do której i Ty możesz się przyłączyć 🙂

Sprawdź całą kategorię nauka angielskiego dla dzieci

Sprawdź też atrakcyjne zestawy promocyjne dostępne na fiszki.pl

A kiedy nadejdzie ten moment… przeczytaj jak mądrze spędzić święta z rodziną (i nie zwariować) 🙂