Nauka norweskiego – samodzielnie, szybko i skutecznie

Rozmówki norweskie i karty do gry 2w1 do nauki norweskiego

Interesuje Cię samodzielna nauka norweskiego? Z naszymi fiszkami możesz zacząć od absolutnych podstaw i kontynuować na poziomie A1 i A2. Poznaj metodę fiszek i naucz się norweskiego szybko i skutecznie!

Nauka norweskiego – promocyjny zestaw

1. Starter norweski – nauka norweskiego od podstaw (poziom pre-A1)

Dzięki Starterowi, czyli samouczkowi na fiszkach, poznasz podstawy norweskiego krok po kroku. Nauczysz się liczb, kolorów, pierwszych słów i zaczniesz ich prawidłowo używać w prostych zwrotach i pytaniach. Poznasz też najważniejsze zasady rządzące językiem norweskim i zrozumiesz, jak się nim posługiwać. Poziom zaawansowania wzrasta z każdą fiszką, dlatego pamiętaj, by się z nich uczyć w takiej kolejności, w jakiej zostały ułożone w pudełku. Oto kilka przykładów:

en ett norweski
min mitt norweski
dziecko po norwesku

2. Słownictwo 1 – norweski dla początkujących (poziom A1)

Odżywianie, Wygląd, Kultura i sztuka – to tylko 3 z aż 50 kategorii tematycznych, które znajdziesz w pierwszej części zestawu fiszek z norweskim słownictwem. Wybierz tę, która Cię interesuje najbardziej, i systematycznie poszerzaj swój zasób słownictwa!

norweski dla początkujących - nydelig
Nauka norweskiego - fiszka z zestawu SŁOWNICTWO 1
norweski dla początkujących - łóżko

3. Słownictwo 2 – kontynuacja (poziom A2)

Druga część Słownictwa to te same 50 kategorii tematycznych, ale słowa i zwroty już na wyższym poziomie. Oto przykłady z kategorii Charakter, Dom i Urząd:

norweski dla początkujących A2
nauka norweskiego - fiszka poziom A2
nauka norweskiego - fiszka norweski poziom A2

4. Rozmówki norweskie – podstawowe zwroty na talii kart

Potrzebujesz podstawowych zwrotów po norwesku, żeby zacząć się porozumiewać już teraz? Sięgnij po Rozmówki norweskie z prostym i intuicyjnym zapisem wymowy, który pozwoli Ci się porozumieć po norwesku… nawet bez znajomości języka! 😉

To już wszystko na dziś! Jednak jeśli interesuje Cię nauka norweskiego i zalety jego znajomości, to zapraszam do tego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *