Konwersacje hiszpańskie – Mów po hiszpańsku jak rodowici Hiszpanie

Barcelona - motywacja do nauki hiszpańskiego

Przedstawiamy nasz kolejny „produkt tygodnia”! Tym razem są to FISZKI do nauki hiszpańskiego, przeznaczone dla osób, które opanowały język na poziomie średnio zaawansowanym.

FISZKI - język hiszpański - KonwersacjeFISZKI – język hiszpański – Konwersacje to zestaw fiszek, który powstał z myślą o osobach, które – mimo że uczą się języka hiszpańskiego już od jakiegoś czasu – wciąż nie pozbyły się bariery językowej. Chociaż rozumieją to, co się do nich mówi, mają problem z szybkim i spontanicznym reagowaniem na wypowiedzi w języku obcym – zarówno podczas rozmów towarzyskich, jak i spotkań biznesowych. Przykłady użycia hiszpańskich słów i zwrotów zostały sformułowane tak, by były gotowe do wykorzystania w praktyce – np. podczas zwykłej rozmowy.

Sprawdzony sposób na zwiększenie motywacji do nauki

Od dawna planujesz podszkolić swój hiszpański, ale nie potrafisz się do tego zabrać? Wiemy, jak Cię zmobilizować do rozpoczęcia nauki! Co powiesz na podróż do Barcelony wczesną wiosną? To niesamowite hiszpańskie miasto jeszcze chyba nigdy nie było dla nas tak łatwo dostępne, a podroż do Hiszpanii to najlepszy sposób na zwiększenie motywacji do nauki hiszpańskiego. 😉 Możesz np. zapolować na tanie loty liniami Wizzair – samolot z Warszawy, Poznania czy Gdańska ląduje na lotnisku El Prat, skąd do centrum miasta dotrzesz autobusem w ok. 25 min.! Kiedy już zaplanujesz podróż, pozostaje Ci tylko stworzenie skutecznego planu nauki, tak aby zdążyć przerobić cały materiał (np.„Konwersacje”) przed datą wyjazdu i móc wykorzystać swoje umiejętności językowe na miejscu – a to naprawdę daje wiele satysfakcji!

Jak się uczyć hiszpańskiego z FISZEK?

Konwersacje hiszpańskie to nie tylko zestaw 300 papierowych fiszek z 700 starannie dobranymi słowami i zwrotami. W skład publikacji wchodzi również pudełko MEMOBOX (o tym, jak się uczyć za jego pomocą, przeczytasz tutaj), program do nauki online oraz nagrania w formacie mp3, które są nieocenione w nauce poprawnej wymowy!

Kurs FISZKI – język hiszpański – Konwersacje w promocji „Produkt tygodnia” kosztuje jedynie 20,99 złotych (zniżka 40% obowiązuje tylko do 18 stycznia)!