8 powodów, dla których warto wkrótce wstąpić do Biedronki

biedronka

Z radością informujemy, że nasze FISZKI® już po raz kolejny pojawią się w sieci sklepów Biedronka w ramach akcji SZKOŁA. Przedstawiamy listę 8 publikacji naszego wydawnictwa, które będzie można już lada dzień kupić w okazyjnych, „biedronkowych” cenach. Macie więc co najmniej tyle powodów, by w najbliższym czasie wstąpić do Biedronki i wybrać dla siebie lub dla swoich najbliższych prezent, który zmotywuje do nauki języka w nowym roku szkolnym. Akcja SZKOŁA 2016 rozpoczyna się 25 sierpnia i potrwa minimum dwa tygodnie… Jeżeli chcecie upolować okazję, warto się pośpieszyć 🙂

Dla młodzieży (i dorosłych) przygotowaliśmy trzy różne zestawy kolorowych kart złączonych spiralą:

1. Mów i pisz po angielsku

To absolutna nowość. Na przejrzystych kartach zebraliśmy najważniejsze zwroty, które są kluczowe podczas komunikowania się w języku angielskim. Gotowe wzory wypowiedzi ustnych i pisemnych można wykorzystać zarówno w szkole, jak i w życiu codziennym. Wyraźne nagrania pozwolą opanować prawidłową wymowę i szybciej zapamiętać materiał.

Mów i pisz po angielsku

2. Gramatyka obrazkowa – język angielski

Gramatyka obrazkowa to propozycja dla osób, które nie ustają w poszukiwaniach skutecznego sposobu na opanowanie podstaw angielskiej gramatyki. Najistotniejsze zagadnienia są przedstawione za pomocą prostych, zwięzłych reguł, a przekaz dodatkowo wzmacniają liczne ilustracje, tabele i grafy.

Gramatyka obrazkowa

3. Słownik obrazkowy – język angielski + język niemiecki

W tym kompaktowym, kolorowym słowniku umieściliśmy podstawowe słownictwo związane m.in. z człowiekiem, rodziną, domem, odżywianiem, pracą, szkołą, czasem wolnym, podróżami i naturą. To aż 900 słówek w języku angielskim i w języku niemieckim wraz z kolorowymi obrazkami i nagraniami do wszystkich haseł!

Słownik obrazkowy

Gorąco polecamy też materiały dla dzieci, które pokażą im, jak łączyć naukę języka angielskiego z zabawą:

4. Angielski z naklejkami + kolorowanka

To nie są zwykłe naklejki, ale takie, dzięki którym dziecko błyskawicznie nauczy się podstawowych angielskich słów opisujących najbliższe otoczenie. Umieśćcie je na odpowiednich przedmiotach w Waszym domu i powtarzajcie słówka „mimochodem”.

Angielski z naklejkami

5. FISZKI obrazkowe + GRA PIOTRUŚ – zawody

6. FISZKI obrazkowe + GRA DOMINO – dom i szkoła

7. FISZKI obrazkowe + GRA KWARTET – zwierzęta

8. FISZKI obrazkowe + GRA MEMORKI – hobby

Każdy z zestawów zawiera dwustronne fiszki do nauki angielskich słówek i zwrotów w formie quizu oraz dodatkowe karty z grą Piotruś, Memorki, Kwartet lub Domino, które pomagają utrwalić materiał z fiszek. Pokaż dziecku, że nauka angielskiego to prawdziwa frajda!

FISZKI obrazkowe dla dzieci – nauka przez zabawę.

This slideshow requires JavaScript.