FISZKI – TO PROSTE!

FISZKI_TO PROSTE

Mamy przyjemność zaprezentować nową odsłonę fiszek obrazkowych (treecards). Pojawią się one na księgarnianych półkach już pod koniec sierpnia w naszej rozpoznawalnej, błękitnej szacie graficznej i sygnowane będą hasłem TO PROSTE! W ramach serii FISZKI – TO PROSTE!, skierowanej do osób, które wielokrotnie (bezskutecznie) próbowały nauczyć się języka angielskiego, proponujemy również dwie nowości – Słownik obrazkowy oraz Gramatykę obrazkową.

Seria FISZKI – TO PROSTE!

Nowa seria charakteryzuje się wysokim poziomem tzw. elementu zabawy (fun factor). Zaobserwowaliśmy, że wielu uczącym się języków obcych brakuje wystarczającej motywacji do systematycznej nauki z obszernych tomów FISZEK. Ustaliliśmy, że dla tej grupy osób głównymi problemami są: zbyt duże „porcje” materiału, dominacja tekstu oraz monotonia przekazu. FISZKI – TO PROSTE! znakomicie rozwiązują te problemy. Materiał podzielono na mniejsze „porcje” – tak by nie przerażały uczącego się, a tekstowi towarzyszą zabawne ilustracje.

FISZKI obrazkowe – przełom w nauce angielskiego

FISZKI obrazkowe łączą elementy nauki i zabawy – dwustronne kartoniki, oprócz haseł i przykładów ich użycia w języku polskim i angielskim, opatrzone są zabawnymi obrazkami, które pobudzają wyobraźnię i tym samym ułatwiają zapamiętywanie angielskich słów i zwrotów. Dodatkowo fiszki przeplatają się z kartami zawierającymi wciągające ćwiczenia utrwalające (np. w formie krzyżówek), co znakomicie przełamuje monotonię nauki słówek. Oczywiście nie zabrakło też nagrań wszystkich haseł i przykładów, dzięki czemu opanowanie poprawnej wymowy nie stwarza żadnych trudności, a dołączone do każdego zestawu fiszek przekładki zamieniają naukę we wciągający quiz.

FISZKI_TO PROSTE fiszki obrazkowe

Kurs jest przeznaczony dla początkujących (poziom A1) i składa się z czterech zestawów fiszek: „Angielski w domu”, „Angielski w podróży”, „Angielski wokół Ciebie”, „Angielski w pracy”. Każdy z nich  można będzie kupić w księgarniach sieci Empik i Matras oraz w sklepie internetowym fiszki.pl w cenie 19,99 zł.

Słownik obrazkowy – szybsza nauka dzięki połączeniu słówek i obrazków

Nowością w serii  jest słownik obrazkowy z 900 słówkami w języku angielskim oraz w języku niemieckim. Na 32 kartach złączonych spiralą (która ułatwia korzystanie ze słownika) umieszczono podstawowe słownictwo związane m.in. z człowiekiem, rodziną, domem, odżywianiem, pracą, szkołą, czasem wolnym, podróżami i naturą.

FISZKI_TO PROSTE Słownik obrazkowy

Kompaktowość i poręczność słownika obrazkowego sprawiają, że można mieć go zawsze przy sobie – czy to w szkolnym plecaku czy w damskiej torebce. 😉

Gramatyka obrazkowa – najprostszy sposób na naukę angielskiej gramatyki

Gramatyka obrazkowa to propozycja dla osób, które nie ustają w poszukiwaniach skutecznego sposobu na opanowanie podstaw angielskiej gramatyki. Tym razem to strzał w dziesiątkę – najistotniejsze zagadnienia są przedstawione za pomocą prostych, zwięzłych reguł, a przekaz dodatkowo wzmacniają liczne ilustracje, tabele i grafy. Poręczny format pozwala mieć Gramatykę zawsze „pod ręką”.

FISZKI_TO PROSTE Gramatyka obrazkowa