Nowe FISZKI obrazkowe dla dzieci do nauki języka angielskiego – 4 tytuły z grami oraz naklejki!

Gra kwartet - zwierzęta do nauki angielskiego

Mamy kolejną świetną wiadomość dla tych, którzy szukają skutecznych pomocy do nauki języka angielskiego dla dzieci.

Cała seria łączy naukę języka ze świetną zabawą, co gwarantuje, że dzieci bardzo szybko i wręcz mimochodem przyswoją nowe angielskie słówka. Cztery z pięciu nowych tytułów to bajecznie kolorowe FISZKI® obrazkowe – każdy tytuł zawiera inną grę oraz kategorię słownictwa, a także kod do pobrania nagrań mp3. Piąty tytuł to angielskie słówka na naklejkach – a dzieci uwielbiają naklejki!

Wszystkie tytułu poza naklejkami zawierają kod, który umożliwia pobranie nagrań mp3 oraz daje dostęp online do gry typu memory, która wspomaga zapamiętywanie słówek, a także rozwija pamięć i doskonali umiejętność koncentracji.

Poniżej krótki przegląd nowych tytułów.

FISZKI obrazkowe + GRA PIOTRUŚ – zawody

50 bajecznie kolorowych kart oraz znana i lubiana gra w PIOTRUSIA sprawią, że Twoje dziecko błyskawicznie zapamięta angielskie nazwy zawodów i przedmiotów z nimi związanych. Jak nazywa się po angielsku strażak, czym latają piloci oraz najważniejsze pytanie – kto ma Piotrusia?!

FISZKI obrazkowe dla dzieci - PIOTRUŚ

FISZKI obrazkowe + GRA DOMINO – dom i szkoła

Jaki kolor ma piórnik? Czy ołówek jest krótki czy długi? Jaki kształt ma globus? 50 kart ze słownictwem związanym z domem i szkołą pomoże odpowiedzieć na te pytania, a gra DOMINO pozwoli powtórzyć angielskie słówka w trakcie świetnej zabawy.

FISZKI obrazkowe dla dzieci - DOMINO

FISZKI obrazkowe + GRA KWARTET – zwierzęta

Gdzie mieszka lew? Ile nóg ma pająk? Jak powiedzieć po angielsku „Dinozaur jest ogromny”? FISZKI obrazkowe z nazwami zwierząt sprawią, że Twoje dziecko bez trudu rozpozna przeróżne zwierzaki oraz zapamięta ich angielskie nazwy, a podczas gry w KWARTET z radością powtórzy poznane słówka.

FISZKI obrazkowe dla dzieci - KWARTET

FISZKI obrazkowe + GRA MEMORKI – hobby

Biegać, tańczyć, skakać, jeździć na deskorolce? Co – oprócz nauki angielskiego z FISZEK – kocha robić Twoje dziecko? Bez względu na to jakie jest to hobby, kolorowe FISZKI z grą MEMORKI pozwolą mu o tym opowiedzieć po angielsku.

FISZKI obrazkowe dla dzieci - MEMORKI

ANGIELSKI DLA DZIECI – NAKLEJKI

Dzieci uwielbiają naklejki! Umieść angielskie nazwy na przedmiotach z najbliższego otoczenia, a Twoje dziecko błyskawicznie je zapamięta, doskonale się przy tym bawiąc.
Dołączona kolorowanka będzie nagrodą za zapamiętanie słówka, a niebanalna forma zachęci do dalszej nauki języka.

Naklejki do nauki jezyka angielskiego dla dzieci

2 komentarze

  • Karolina pisze:

    W Biedronce promocja się skończyła a mnie niestety zgubiły się 3 karty od domina, gdzie mogę kupić fiszki z dominem (RATUNKU inaczej córa mnie zabije jak się dowie)? 😉

    • FISZKI pisze:

      Karolino, już wkrótce wszystkie nowe FISZKI dla dzieci będą dostępne w naszym sklepie. Polecamy obserwowanie bloga lub naszego fanpage FISZKI na portalu Facebook.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *